Ev Tipi Elektrik Tesisatı Fiyatları

Ev Tipi Elektrik Tesisatı Nedir?

Ev Tipi Elektrik Tesisatı Nedir? Nasıl Yapılır?

Ev tipi elektrik tesisatı, yapının ısı ve ışık kaynağının yapı içerisinde dağılmasını sağlar. Tesisat kurulumunda en çok kullanılan iki tane uygulama şekli vardır. Bunlar sıva altına uygulanan elektrik tesisatı ile sıva üstüne uygulanan elektrik tesisatlarıdır. Elektrik tesisat ustası sıva altına uygulananı daha çok tercih eder. Çünkü sıva üzeri uygulanan çalışmalar tehlike arz etmektedir.

Elektrik tesisatı döşemelerinde fiş, priz, duy ve elektrik düğmesi gibi malzemeler kullanılmaktadır. Priz, kabloların çıkış hattıdır ve kabloların çıkışını sağlayan çubuklar bulunmaktadır. Priz, ahşap yüzey üzerine monte edilecekse ahşap vidalar tercih edilir.

Elektrik tesisatı ücretleri hakkında bilgi almak için hemen UstamGeliyor.com’dan teklif al!

Fiş sayesinde kablo ile priz arasındaki iletişim sağlanır. Prize metalik çubuklar sokulduğu zaman prizdeki hattın metal ucu deliklere girer ve birbirine değdikten sonra devre tamamlanır.

Elektrik düğmesi, sıva içerisinde döşenen kablolarının duvar içinden geçtikleri butondur. Duvara sabitlemek için gövdesi duvara birleştirilir ve içerisinde bulunan vidalarla sabitlenir.

Lamba duyusu tercihleri porselen olanlar üzerinden yapılmalıdır. Plastik olan duylar zamanla sıcaktan erir ve sürekli değişim gerektirir. Duyu takıp çıkarma işlemleri gövdesinden tutularak yapılır. Duyu takma işlemlerinde en önemli nokta elektriklerin kapalı olmasıdır.

Ev tipi elektrik tesisatı döşemelerinde dikkat edilecek noktalar vardır. Öncelikle akım kabloları, her odaya yeterli akımı sağlayacak biçimde ayarlanmalı. Banyo prizlerinin duş kabininden uzak bir yerde olmasına dikkat edilmelidir.

Elektrik tesisatı riskli bir iştir. Bundan dolayı güvenilir elektrik tesisat firmaları ve ustaları ile çalışmalısın. Tesisat döşeme konusunda bir bilgiye sahip değilsen ya da acemiysen can güvenliğin için gerekli işleri ustalarına bırakmalısın.

Ustamgeliyor ustaları sayesinde tesisat döşemelerini sen de kolaylıkla yaptırabilirsin. Özellikle can ve mal güvenliği için dikkatle yapılması gereken bir uygulama olmadır. Bundan dolayı işin ustaları ile çalışmak her zaman önem arz eder. Ustamgeliyor.com en uygun elektrik tesisat ustası ücreti bulman için yardımcı olacak. Sen de sitemizde iş talep formu doldur ve biz de en iyi ustaları bulman konusunda yardımcı olalım. Birinci sınıf işleri ekonomik fiyatla yaptırmanın keyfine var. 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Ev Tipi Elektrik Tesisatı Fiyatları Hakkında

Uzmanlık gerektiren konulardan birisi olan elektrik döşeme işlemleri için elektrik tesisat firmaları usatmgeliyorda sizleri beklemektedir.

Paket Hizmet

Ustamgeliyor bünyesinde faaliyet gösteren firmalar tarafından sunulan hizmetler bir paket halinde yer almaktadır. Bu sayede sizler herhangi bir işe dokunmadan her şey hallolacak ve kullanıma hazır hale gelecektir.

Firmalar ile İletişim

Sitemizde bulunan firmalar ile iletişime geçmek için form doldurmak gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra firmalar sizlere elektrik tesisatı ücretleri hakkında geri dönüş yapacaklardır. Bunun ardından sizler de fiyatlar arasında karşılaştırma yapıp kararınızı verebilirsiniz.

Ücretler

Elektrik tesisat ustası ücreti oluşturulurken kullanılan malzemeler ve işçilik de değerlendirilmektedir. Dolayısıyla işinize göre değişecek olan bu ücretler genel olarak bakıldığında 3+1 dairenin tüm tesisat işlerinin yapılması ortalama 1.000 ile 2.000 TL arasında gerçekleşmektedir. Fiyat veren firmalar rekabet sebebiyle bu fiyatları daha da düşürebilmektedir.

7/24 Hizmet

Sitemizde yer alan firma ve ustalar 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Bu sayede yetişmesi son derece acil olan bir işi geceli gündüzlü çalışarak tamamlayacak olan ustalarımız sizlerin mağduriyet yaşamaması adına gerekli tüm hizmetleri yerine getirecektir.

İşte bu sebeple sizleri de biran evvel en iyi elektrik tesisat ustası ile anlaşıp hizmet alabilmeniz için ustamgeliyor sitesini kullanmaya davet ediyoruz. Sizlerin bu yolla hizmet almanız bizleri de son derece mutlu edecek ve gururlandıracaktır.