Sarıyer Ev Temizliği Fiyatları

Sarıyer Ev Temizliği Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Hemen hepimiz gün içerisinde hiç beklemediğimiz kazalarla karşılaşarak çeşitli lekelerle muhatap oluruz. Kimi zaman o lekeyi çıkartmak oldukça zor olurken bazen de oldukça kolay olabilmektedir. Lekenin zorluğunun dökülenin ne olduğu ile ilgisi de oldukça fazladır.

Bu lekelerin çeşitli kimyasallarla çıkartılmaya çalışılması hem kumaşın solgunlaşmasına hem de tek alternatifin kimyasallar olmaması zorlu lekelerin evde hazırlayacağınız doğal ürünlerle de çıkacağını ıslatmaktadır.

En zor lekelerle dahi başa çıkmanıza yardımcı olacak doğal leke çıkartıcı etkili yöntemler arasından birkaçını sizinle paylaşacağız.

Doğal leke çıkartıcı tarifleri

  • Soda

Ne lekesi olduğu fark etmeksizin lekeleri çıkartma konusunda oldukça uzman olan bir ürün olan soda, kıyafetinize, koltuğunuza, halınıza yahut benzeri bir bölgeye döküldüğünde yüzeyi yıpratmaksızın temizleme konusunda oldukça başarılıdır.

Örneğin; beyaz olan bir gömleğin üzerine salça lekesi sıçradı. Bu oldukça korkunç bir manzara haklısınız. Bunu temizlemek için hemen kimyasallara koşmaktansa yarım çay bardağı yemek sodasını lekenin üzerine bir miktar dökerek (lekenin büyüklüğüne göre) temiz bir peçeteyi üzerine bastırın ve böylece lekenin çıktığını ve yayılmadan peçeteye geçtiğini göreceksiniz.

Aynı işlemi halınıza dökülen lekeler için ve duvarınızdaki lekeler içinde uygulayabilirsiniz. Özellikle çocuklu evlerde oldukça sık karşılan duvar çizme ve boyama vakalarında kimyasallara eliniz uzanmasın. Bu kimyasalların kokuları çocuklarda kronik aslım hastalığına neden olarak çeşitli alerjik hastalıklara da neden olmaktadır. Bunun yerine duvardaki lekenin miktarına göre temiz bir sünger üzerine soda dökerek lekeyi silin. Hızlı bir şekilde çıktığını göreceksiniz.

  • Limon

Yıllar yılı önce büyüklerimizin sıklıkla kullandığı ve özelliklede beyaz çamaşırların beyazlaması konusunda oldukça başarılı bulunan limon Sarıyer temizlik ürünü arasında en yaygın kullanılanlardan biridir. Çamaşırlarınızda oluşan çeşitli zorlu lekelerden kurtulmak için en kestirme yol şöyle kaynamış olan bir tencere suyun içerisine bir limonu sıkmak ve kabuklarını bu tencere içerisinde bir süre kaynatmak.

Daha sonra lekenin bulunduğu beyaz giysinizde kaynayan limonlu suyun içerisine koyarak bir saat kadar birlikte kaynamasını bekleyin. Daha sonra ateşin üzerinden alacağınız giysiniz biraz soğuduktan sonra sıktırma yaptırmadan asın. Yapmış olduğunuz işlemin giysinizin lekesini çıkartmakla kalmadığını bembeyaz yaptığını da göreceksiniz.

  • Sirke

Sirke bundan asırlar önce kullanılan ve birçok faydaya sahip olan ürünlerden biri olarak bilinmektedir. Sarıyer temizlik ürünü olarak da bilinmektedir. Birçok lekeler ve pislikler konusunda muazzam ve hızlı çözüm olarak bilinen sirke her türlü lekenin çıkmasında odlukça etkili bir üründür. Tıpkı soda ve limonda olduğu gibi lekeye müdahale ettiğiniz takdirde sirkenin oldukça faydalı bir çözüm olduğunu görebilirsiniz.

Örneğin; halınıza dökülen çaya çamaşır suyu ile müdahale ederek he kimyasalı solumuş olursunuz hem de halının bölgesel olarak solmasına sebep olursunuz. Bunun yerine olumlu bir sonuç alacağınız sirkeyi kullanabilirsiniz. Ilık su ile bir çay bardağı elma sirkesini karıştırarak halının lekeli bölgesini silerek lekeden kurtulabilir ve halınızın parladığını görebilirsiniz.

 


 


 

 


 

Sarıyer Ev Temizliği Fiyatları Hakkında

İstanbul Sarıyer Ev Temizliği fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Sarıyer Ev Temizliği şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin Sarıyer başta olmak üzere tüm ilçe ve mahallelerine Ev Temizliği hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Bahçeköy Merkez Mah , Bahçeköy Yeni Mah , Kemer Mah , Büyükdere Mah , Çayırbaşı Mah , Kocataş Mah , Ptt Evleri Mah , Emirgan Mah , Reşitpaşa Mah , İstinye Mah , Pınar Mah , Poligon Mah , Ayazağa Mah , Huzur Mah , Maslak Mah , Baltalimanı Mah , Fatih Sultan Mehmet Mah , Rumeli Hisarı Mah , Demirciköy Mah , Garipçe Mah , Gümüşdere Mah , Kazım Karabekir Paşa Mah , Kısırkaya Mah , Kumköy Mah , Maden Mah , Rumeli Kavağı Mah , Rumelifeneri Mah , Sarıyer Merkez Mah , Uskumruköy Mah , Yeni Mah , Zekeriyaköy Mah , Cumhuriyet Mah , Çamlıtepe Mah , Darüşşafaka Mah , Ferahevler Mah , Kireçburnu Mah , Tarabya Mah , Yeniköy Mah , en çok Ev Temizliği hizmeti alan mahalleler arasında başı çekmektedir.

Onur GÜVENÇ , Nihal Akpınar , Onur Özkan , Yusuf Çimendur , Ramazan Guven , Sahlan Menlibayeva , Ufuk Kemer , Cem Durdu , Hakan Mut , Han Dan , levent çiftçi , Uğur Özcan , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Ev Temizliği Sarıyer için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, Sarıyer ilçesinde Ev Temizliği hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın. Fiyatlar; 142 - 473 aralığında değişim göstermektedir.

Sarıyer Ev Temizliği fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan Sarıyer Ev Temizliği fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ev Temizliği

Ev Temizliği Fiyatları

142
245
473

Genel olarak bu iş için 142 - 473 arası ödeme yapılmaktadır.