Kağıthane Ev Temizliği Fiyatları

Kağıthane Ev Temizliği Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Yaşanmakta olan kapalı ve açık her mekânın insan sağlığını korumak amaçlı belli bir temizliğe ihtiyacı olmaktadır. Özellikle evlerin belli aralıklarda ve doğru yöntemlerde temizlenmesi insan sağlığı için oldukça önemlidir. Fakat temizlik yapan birçok kişinin yapmış olduğu belli başlı hatalar insan sağlığını ciddi oranda tehdit etmektedir.

Kağıthane ev temizliği konusunda özelliklede her hafta düzenli olarak uygulanan hijyen çabasında belli başlı hatalar yapılmaktadır. 

Bu yazıyı okurken sıralamış olduğumuz hijyen hatalarını belki de yıllardır yaptığınızı fark edeceksiniz. Temizlik işinin yeteri kadar verimli olmayışının sebeplerinden biri de yapmış olduğunuz yanlış temizlik yöntemleri yahut düzenli yapılmayan temizliktir.

Yanlış yapılan temizlik hataları

  • Tek bir temizlik bezi birden çok alanda kullanılması diğer yazılarımızda da belirttiğimiz ve en yaygın yapılan temizlik hatalarındandır. Her alanın ayrı temizlik bezi olması şarttır.
  • Mutfak temizliği en dikkat edilmesi gereken alandır ve direk ağız yolu ile insan sağlığını etkilemektedir. Düzenli yapılmasına ve bulaşıkların ya makinada ya da sıcak su ile yıkanmasına özen gösterilmelidir.
  • Tuvalet banyo temizliği eldivensiz yapılmamalıdır. En fazla bakteri olan alanlardan bir olan tuvalet banyolar mutlaka eldiven ile temizlenmelidir.

Doğru olan temizlik yöntemleri

  • Kâğıthane temizlik yaparken ilk olarak yapmanı gereken evin yüzeyini toparlamak ve her şeyi yerli yerine koymak olacaktır. Toparlama işlemini yaparken oyalanmamanız temizliği daha hızlı ve pratik bitirmenize yardımcı olacaktır.
  • Evin yüzeyini toparlama işlemi bittikten hemen sonra kova içerisine ılık su koyarak genel temizlik deterjanı veya kimyasal içermeyen Kâğıthane temizlik malzemelerinden kullanarak ev içinde tozu alınacak tüm aksesuarların silme işlemi yapılmalıdır.
  • Evi toparlandıktan ve tozu alınacak yerlerin toz alma işinden hemen sonra diğer bir işlem ise evin baştan aşağıya süpürme işlemini yapmak olacaktır. Evi süpürürken belli bir nizam da süpürmeye özen göstermeye çalışın.
  •  Evdeki toparlama, toz alma, süpürme işleminden sonra vileda kovasına ılık su koyarak parkeler için özel üretilen deterjanlardan koyarak tıpkı süpürürken yapmış olduğunuz gibi evin en üst köşesinden alt kısmına doğru silmeye başlayın ve silmiş olduğunuz kısımlara basmamaya özen gösterin. Bastığınız her yerde ayak iziniz çıkabilir.
  • Mutfak temizliği yaparken de bulaşık makinasına tüm kirli bulaşıkları yerleştirin ve mutfak tezgâhı üzerinde kirli bulaşığın yığılmasını asla beklemeyin. Her kirlenen bulaşığın bulaşık makinasına konması gülük mutfak temizliğinin yarısının bitmesi anlamına gelecektir. Tezgâhınızın üzeri temizken mutfağın pis görünmesi pek mümkün değildir.
  • Aynı zamanda Günlük kullandığınız el bezini kullandıktan sonra ılık su ve deterjanla yıkayarak o an yakınınızdaki mutfak dolabı kapaklarını, kulplarını ve gözünüze çarpan leke veya toz gördüğünüz kısımları silerek mutfağınızın temiz kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem sizin zamanınızı almazken sizi yormayacaktır da. Böylece eviniz hem daha geç pislenecek hem de işler hiç birikmeyecektir.

 

Kağıthane Ev Temizliği Fiyatları Hakkında

İstanbul Kağıthane Ev Temizliği fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Kağıthane Ev Temizliği şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin Kağıthane başta olmak üzere tüm ilçe ve mahallelerine Ev Temizliği hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Çağlayan Mah , Hürriyet Mah , Çeliktepe Mah , Ortabayır Mah , Gültepe Mah , Harmantepe Mah , Telsizler Mah , Yahya Kemal Mah , Gürsel Mah , Mehmet Akif Ersoy Mah , Talatpaşa Mah , Hamidiye Mah , Merkez Mah , Nurtepe Mah , Seyrantepe Mah , Yeşilce Mah , Emniyet Evleri Mah , Sultan Selim Mah , Şirintepe Mah , en çok Ev Temizliği hizmeti alan mahalleler arasında başı çekmektedir.

Vesile Görmek , Burç Tiryaki , Burçak Çiftci , Nazlı Sahin , orhan köylü , Onur GÜVENÇ , Nihal Akpınar , Onur Özkan , Yusuf Çimendur , Sahlan Menlibayeva , Ufuk Kemer , Cem Durdu , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Ev Temizliği Kağıthane için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, Kağıthane ilçesinde Ev Temizliği hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın. Fiyatlar; 147 - 502 aralığında değişim göstermektedir.

Kağıthane Ev Temizliği fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan Kağıthane Ev Temizliği fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ev Temizliği

Ev Temizliği Fiyatları

147
239
502

Genel olarak bu iş için 147 - 502 arası ödeme yapılmaktadır.