Elektrikçi Fiyatları

Elektrikçi Nedir?

Elektrikçi Nedir? Nasıl Yapılır?

Elektrikçi ve elektrik tesisatı dendiğinde “elektrik alamadım” gibi insan ilişkilerinden bahsedilen konuları değil de, ünlü Yunan filozofu Thales’in M.Ö. 600 yıllarında uğraştığı ve şimdiki elektrik tesisatının temellerini atan statik elektrik konusunu incelememiz gerekir. Yüzlerce bilim insanı elektrik konusunda uzun araştırmalar yapmış, hayatlarını bu bilime adamışlardır. Bugün etrafınızda gördüğünüz, kullandığınız bütün cisimlere hayat veren elektrik 1 saat bile hayatımızda eksikliğini gösterse bütün işlerimiz duruyor, yaşayamayacak hale geliyoruz. Bu denli önemli bir konuda tesisat için uzman kişiler bulmak oldukça titizlik gerektiren bir çalışma istemektedir.

Elektrik tesisatı, elektrik mühimmatları kullanılarak oluşturulan bir tesisat türüdür. Hemen her yaşam alanında kullanılan elektrik konusu oldukça ciddi bir iştir. Elektrik tesisatının oluşturduğu malzemeler;

  • Elektrik kabloları
  • Akım kabloları
  • Kablo tavaları, merdivenleri, kanalları
  • Priz ve anahtarlar
  • Topraklama kabloları, iletkenleri, kazık ve şeritleri
  • Elektrik panoları, besleme ve kontrol araçları
  • Buat ve klemenslerdir.

Oldukça uzmanlık isteyen elektrik tesisatı kontrollerini, Elektrik Mühendisleri Odası’na bağlı, konuyla ilgili sertifikası olan elektrik mühendisleri yapmalıdır. Bu kişiler dışında yapılan kontroller, talihsiz olaylara neden olabilecek sonuçlar doğurabilmekte, en az hasar bile büyük ölçüde maddi zararlar olabilmektedir. İnsanlar için faydalı olan enerji, yanlış kontroller yapılması sonucunda öldürücü bir olgu olabilmektedir. Elektrikçi ve elektrik tesisatı konusu günümüzde hala hızla gelişmekte olan bir sektördür. Elektrik tesisat ustası yetiştirilmesi önemli olduğu kadar uzun zaman almaktadır. Hem konu hakkında bilgili hem de oluşabilecek sorunlara çözüm üretebilmek kabiliyeti gerektiren bu süreç aynı zamanda kişiyi ilk yardım konusunda da bilgilendirme sürecidir.

Tehlikeli olduğu kadar hayatımızı devam ettirebilmemiz için gerekli olan elektrik tesisatı konusunda hem bilgi hem hizmet alabileceğiniz tek platform ustamgeliyor.com ile tanışma zamanı geldi. Sizleri uzun piyasa araştırmalarından kurtarmak için geliştirdiğimiz sistemimizde, sizlere ihtiyacınıza en uygun firmalar ve ustalar ile tamamen ücretsiz olarak bir araya gelme fırsatı sunuyoruz. Ustamgeliyor.com çözümler dünyası ile yapacağınız ilk tanışma adımı olan üyelik işlemleriniz sonrasında tüm ihtiyaçlarınıza yönelik hazırladığımız kategorilerimiz arasında dilediğinizi seçebilirsiniz. Seçtiğiniz hizmet alanı ister emlak konut olsun ister güneş enerjisi sistemleri olsun, başlangıçtan sonuca varana kadar sizinle irtibatta olacak müşteri temsilcilerimiz sayesinde, aklınıza takılan soru ve sorunları da paylaşabilirsiniz.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Elektrikçi Fiyatları Hakkında

Elektrik ustası arıyorum diyorsanız en iyi ustaların ve firmaların yer aldığı ustamgeliyor tam sizlere göre bir yer.

Tüm Ustalar Burada

Sokak sokak dolaşıp usta arama devri son buluyor. Firmamız tüm ustaları bir araya getirerek sizlerin işini kolaylaştırdı. Artık tek yapmanız gereken bir form doldurmak ve ardından da gelecek teklifleri değerlendirmek olacaktır.

Ücretsiz Teklif Alma

Sitemizde yer alan formu doldurduktan sonra en geç 24 saat içerisinde firmalar ve ustalar sizler geri dönüş yapacaklardır. Bu sayede en iyi elektrik tesisat ustası ile anlaşmanız an meselesi olacaktır.

Ardından ise belirlediğiniz tqarih ve saatte hizmeti almak üzere hazır olmanız gerekmektedir. En kısa süre içerisinde de hizmetler tamamlanacak ve kullanımınıza sunulacaktır.

Fiyatlar

Elektrik işleri fiyat listesi yaptırdığınız işlere göre değişiklik arz edecektir. Basit bir iş ise 20 TL tutabileceği gibi zor bir iş ise 100 TL de olabilir. Bunun yanı sıra eğer parça kullanılması gerekiyor ise bu durumda o parçanın parası da masraflara eklenecektir.

7/24 Hizmet

Elektrik konusu son derece hassas bir konudur. Zira sonunda insan canı da tehlikeye girebilir. Böyle tehlikeli durumlar olması halinde de en iyi elektrik ustası sizlere yardım etmek üzere sorunun olduğu yere gelecektir. Ardından da kısa süre içerisinde sorun çözülüp tekrardan sizlerin kullanımına sunulacaktır. Ayrıca önemli kullanım kuralları da sizlere hatırlatılacaktır. 

Elektrikçi

Elektrikçi Fiyatları

35
80
8.900

Genel olarak bu iş için 35 - 8.900 arası ödeme yapılmaktadır.