Duvar Resim Çizimi Fiyatları

Duvar Resim Çizimi Nedir?

Duvar Resim Çizimi Nedir? Nasıl Yapılır?

Duvarlarınıza daha estetik görünüm kazandırmak için duvar resimleri kullanabilirsiniz. Ustamgeliyor adresinde bu resimlere ulaşabilir ve çizdirebilirsiniz.

Gerek iç mekanlarda gerekse de dış mekanlarda duvar resmi çizimi yapılabilmektedir. Bu işlemin yapılması ise son derece teknik ve yetenek isteyen bir konudur. Zira kağıda resim çizmek ile duvara resim çizmek arasında hayli bir fark bulunmaktadır. Nitekim en basit olarak duvarın ebatının büyük olması resim çizmeyi zorlaştırmaktadır. Ancak profesyonelleşmiş olanlar bu konuda herhangi bir zorluk çekmeden resim yapabilmektedirler. Sizler de bu yazımız içerisinde duvar ressamlığı hakkında ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz.

Badana Boya Renkleri

Duvarları boyamak için birbirinden farklı birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasından bir tercih yaparak sizler de duvarlarınızı kendiniz boyayabilirsiniz. Ancak konu duvar ressamlığı olunca burada kullanılan boyalar farklılık arz etmektedir. ilk olarak kullanılabilecek boya türlerini sıralarsak plastik, akrilik veya su bazlı ve yağlı boya çeşitleri kullanılmaktadır.

Bu boya çeşitlerinden plastik son derece ucuz bir boya olması sebebiyle uzun süreli dayanmamaktadır. En dayanıklısı ise yağlı boya olmaktadır. Bu boyaların her türlü renkleri de bulunmaktadır. Ancak hangi rengin kullanılacağını duvara çizilecek resim belirleyecektir.

Badana Boya Fiyatları

Badana boya fiyatları sizlerin de tahmin edeceği üzere boyanacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik arz etmektedir. Bu kapsamda boş olan bir 1+1 dairenin boyama fiyatını yaklaşık olarak 600 TL civarı olduğunu söyleyebiliriz.  Bu fiyat içerisine malzemelerin de dahi olduğunu belirtmek de fayda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra 4+1 daire için fiyatlar da yaklaşık olarak 1200 TL’yi bulmaktadır. Bunun yanı sıra fiyatlara eklenebilecek kapı ya da pencere boyamaları da fiyatların yükselmesine neden olabilecektir.

Grafiti Sanatçısı

Sprey boyalar kullanılarak duvarlara resim ve yazılar yazan kimseler grafiti sanatçısı olarak adlandırılmaktadır. Özellikle son zamanlarda turizme de katkıda bulunan bu sanat eserleri görenleri kendisine hayran bırakıyor. Bu sayede kötü görünümü olan binaların boş kısımları da adeta bir sanat eserine dönüşmektedir.

Duvar Ressamı

Duvarlara manzara, portre gibi resimler çizen kimseler duvar ressamı olarak nitelendirilmektedir. Bu sayede kamuya açık alanlardaki ya da müzelerdeki duvarlar birbirinden güzel resimler ile bezenerek güzel bir görünüm elde edilmektedir. 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Duvar Resim Çizimi Fiyatları Hakkında

Profesyonel hizmet almak istediğinizde boya badana renkleri konusunda uzman olan ustalarla sistem üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle daha kaliteli sonuçlar elde etmek istediğinizde bu konuda uzman olan firmalar ile çalışarak daha kaliteli ve etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Belirlenmiş olan badana boya fiyatları özellikle yapmış olduğunuz sebeplere göre değiştiğinden ortalama olarak 500 ile 1000 TL arasında değişen fiyat seçenekleri hizmet almak istediğiniz ile göre değişmektedir.

Sistem üzerinden yapacağınız işlemler sayesinde ustalardan teklif talep edebilir ve bu şekilde fiyat bilgisine kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Herhangi bir zorlayıcı etken bulunmadığından ücretsiz olarak yapacağınız talepler sayesinde daha fazla ustadan aynı anda güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Duvar Ressamı Teklif Al

Daha kısa süre içerisinde sonuç elde etmek isteyenler grafik sanatçısı aradıkları durumlarda sistem üzerinden farklı illerde hizmet veren çok sayıda farklı sanatçıya ulaşım sağlayabilirler. Bu sene de özellikle bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren kişileri tercih edebilir ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Daha farklı çalışmalar yaptırmak istediğinizde duvar ressamı aramak için sistem üzerinden arama seçeneğini kullanabilir ve kolayca aradığınız hizmeti sizlere sunacak olan ustalara ulaşım sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yapacağınız talepler ile fiyat teklifi alabilir ve bu şekilde en uygun fiyat seçenekleriyle hizmet veren ustaları tercih edebilirsiniz.

Ustamgeliyor sistemi üzerinden dilediğiniz her durumda daha fazla ustadan fiyat bilgisi talep edebilirsiniz.

Duvar Resim Çizimi

Duvar Resim Çizimi Fiyatları

75
853
16.850

Genel olarak bu iş için 75 - 16.850 arası ödeme yapılmaktadır.