Doğrama İşleri Fiyatları

Doğrama İşleri Nedir?

Doğrama İşleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Günümüzde sanayinin her kolunda kullanılan bir terim olan Genel doğrama ve kaynak iş kolu oldukça geniş bir konudur. Etrafta gördüğünüz hemen hemen her eşyada bir kaynak işlemi ya da evinizde ofisinizde bir doğrama parçası bulunmaktadır. Hal böyle olunca da bu iş için usta ve malzeme temin etmek hem çok zor hem de çok kolaydır. İşin maliyetinden kaçmak isteyen bir firma işten anlamayan bir usta ile de çalışabilir ya da ucuz diye alt sınıf bir malzeme de kullanabilir. İşin kötü yani siz bunu işten anlamıyorsanız asla anlamazsınız. Bu gibi oyunlara gelmemeniz için uzun soluklu bir piyasa araştırması yapmanız gerekmektedir. Yaygın bir kullanım alanı olması sebebiyle her malzeme için uygulama ve yöntemleri de değişen Genel doğrama ve kaynak konusunu biraz açacak olursak;

Doğrama çeşitleri;

 • PVC & Plâstik doğrama
 • Alüminyum doğrama
 • Ahşap doğrama
 • Demir doğrama (ferforje)

Kaynak çeşitleri;

 • Alüminyum kaynak
 • Argon kaynak
 • Demir kaynak
 • Galvaniz (TIG) Kaynak
 • Oksijen kaynak
 • Pirinç kaynak
 • Plâstik kaynak v.b.

Oldukça geniş bir alana yayılmış olan bu işlemleri tercih eden firmalar birçok dikkat edilmesi gereken konuda da bilinçli olmalılardır. İş ve işçi güvenliği bunların başında gelir. Gerekli iş kıyafetleri, kullanılan âlet ve makinelerin düzenli kontrolü, iş hakkında belirli aralıklarla verilmesi gereken seminerler firmaların asla aksatmaması gereken hususlardır. Bunun yanında kullanılacak malzemenin de son kalite üründen seçilmiş olması müşterinin sağlığı için mühimdir.

Birçok alanda olduğu gibi bu konuda da Ustamgeliyor.com sizlere ezber bozan bir hizmet vermektedir. İşinde uzman birçok firmayı titiz görüşmeler sonuncunda bünyesine katmış ve hizmet alımı piyasasında önemli bir yere sahip olmuştur. Bu ayrıcalıklardan yararlanmanız için yapmanız gereken Ustamgeliyor.com ailesine katılmak olacaktır. Duşa kabin sisteminden mantolama sistemine, emlâk konut piyasasından temizlik şirketleri hizmetine oldukça geniş alana yayılan hizmet seçeneklerimiz arasından dilediğinizi seçebilir, hızlı ve kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz. Çözüm üretme konusunda uzman bir ekip ile çalışmamızın yanı sıra sizlere her konuda en uygun fiyatlar ve hızlı çözümler vaat ediyoruz. 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Doğrama İşleri Fiyatları Hakkında

Ustamgeliyor sizlere doğrama işleri için her türlü çözümü ve teklifi alabileceğiniz bir internet sitesi sunmuştur.

Alüminyum Profil Fiyatları

Kaliteli bir iş ile güzelleşecek alüminyum profil fiyatları konusunda sizler de fiyat almak istiyorsanız sizlere barled özel aüminyum profillerin şu anda 9 TL civarında olduğunu, ancak, metre fiyatı istiyorsanız şu anda 30 TL'nin üzerinde bir maliyeti olmaktadır. Zaten üretimden alanlar da kilo bazında alırken, şu anda alüminyumun fiyatlarının da yükselmesi profillere etki etmiş bulunmaktadır.

Ferforje Kapı Modelleri

Sizler de özellikle binalarınızın girişi için özel kapılar istiyorsanız o zaman ferforje kapılar ile bu konuda destek alabilirsiniz. Bunlar için ayrıca, değişik döküm çeşitleri de kullanılabilmektedir. Bu modellere biraz da tasarım aşamasında sizler de karar verebilir hatta kapıların üzerine dilerseniz, oturduğunuz sitenin, apartmanın hatta iş yeri girişlerinde iş yerinin adı da yazılabilmektedir.

Ferforje Kapı Fiyat

Ferforje kapı fiyat konusunda sizlerin de daha önce dediğimiz gibi tasarım kararı vermeniz gerekli. Ancak, basit düzende bir bahçe kapısı almak istiyorsanız bu durumda 1000 TL hatta biraz daha üstü bir ücreti düşünmelisiniz. Tabi burada kalitesi ve tasarımı da işin içerisine girmektedir.

Ferforje Ustası

Sizlerin de bu konuda ferforje ustası konusunda da yardım alarak gerekli montajı yaptırmanız gerekmektedir. Bunun haricinde, sizler de var olan kapılarınızın tamiratı ve bakımı için de bu konuda bir ustaya ihtiyacınız olursa hemen internet sitemizden bulabilirsiniz. Gelen tekliflerden istediğinizi değerlendirerek işinizi yaptırabilirsiniz. 

Doğrama İşleri

Doğrama İşleri Fiyatları

100
12.040
100.000

Genel olarak bu iş için 100 - 100.000 arası ödeme yapılmaktadır.