Buhar Odası Fiyatları

Buhar Odası Nedir?

Buhar Odası Nedir? Nasıl Yapılır?

Buhar odası stresli bir günün sonrasında vücudunuzu dinlendirmek ve kendinizi daha rahatlamış hissetmenizi sağlamak amacı ile kullanılabilir. Buhar odalarının birçok yararı vardır örneğin; kaslardaki ağrıları yok eder, derinin altına kadar nüfuz ederek yenilenmesini sağlar ve en mühim olanı da vücudun ihtiyacı olan nemi temin eder.  Buhar odası  sistemi içerisinde elektrik ile çalışması gereken bir cihaz bulunmaz. Bu sebep ile elektromanyetik dalgalar konusunda endişe duymaya gerek kalmaz. Kullanılan jeneratör dışarıda sabittir. Sıcaklık seviyesi en fazla 45-50 derece civarında seyrede. Nem oranı ise %100’e yakındır. Buhar odası zeminini çok dikkatli seçmek gerekir çünkü kesinlikle dışarıya sıcaklık sızdırması yapmaması gerekir. Buhar odaları ile sauna arasında sıcaklık farkı olduğundan karıştırılmamaları gerekir. Buhar odasında sıcaklık 45-50 civarında iken saunada bu durum 80-90 dereceye kadar çıkabilir. Ayrıca saunada nem oranı, buhar odasının aksine %25’tir.

Buhar banyosu insan vücudundaki toksinleri arıtmada oldukça etkilidir. Buhar cildin bütün gözeneklerini açar ve ter bezlerinin salgılamasını sağlar. Bu sayede vücut zararlı maddeleri ve diğer pis hücreleri dışarı atar.  Buhar odasında vücut sıcaklığı yükseldikçe aşırı terleme meydana gelir. Bu zararlı maddeler insan vücudunda kalır ve kurumaya başlar. Bu sayede buhar odasından çıkıldığında duş alınması şarttır. Buharın faydaları bunlarla sınırlı değildir. Özellikle astım hastalarına çok yararı vardır. Çünkü buhar solunum yollarının açılmasını sağlar ve tahrişi en aza indirir. Aynı zamanda kronik öksürüğe de çok iyi gelir.

Ustamgeliyor.com aracılığı ile seni yeni baştan doğmuş gibi hissettirecek buhar odalarına ulaşabilirsin. Bulunduğun yere en yakın güvenilir hizmet veren firmalar ile iletişime geçebilmen için ustamgeliyor.com adresine hızlıca üye olduktan sonra site üzerinde bulunan iş talep formunu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin. Doldurup gönderdiğin iş talep formunu değerlendirmeye alıp sana en uygun ve en kaliteli hizmeti verebilecek firmaları, sen piyasa araştırması yapmadan sana listeleyeceğiz. Bu şekilde kaliteli hizmete en kolay yoldan ulaşmış olacaksın. Aynı zamanda evden eve nakliyat, güneş enerjisi sistemleri ve ev dekorasyon konularında da hizmet alabilir, Türkiye’nin en büyük hizmet platformu sayesinde kendinize ayıracak vakit yaratabilirsin.

 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Buhar Odası Fiyatları Hakkında

Yaşam alanları içerisinde ve birçok otelde kullanılan buhar odası ustamgeliyor ailesi içerisinde bulunan firmalar tarafından sizlere sunulmaktadır.

Birçok yararı bulunan ve sağlık alanında da sıklıkla tercih edilen bu odalar sizlerin tamamen yararına olacaktır. Solunum başta olmak üzere birçok konuda kesinlikle yaşadığınız rahatsızlıkları ortadan kaldıracaktır. Dolayısıyla tercih etmiş olduğunuz alana farklı bir görünüm katacağı gibi sizlerin de sağlık beklentilerini çözüme kavuşturacaktır.

Buhar odasının faydaları alanında incelemeler yaptığımız zaman az öncede belirtmiş olduğumuz gibi solunum yolu ile ilgili yararları akla ilk gelenler arasındadır. Bununla birlikte boğaz tahrişi, sinüzitte, bronşitte ve çeşitli alerji hastalıklarında tedavi süreci içerisinde tercih edilmektedir. Kasları gevşetti gibi kan dolaşımını da tamamen hızlandırmaktadır. Buhar odası sistemi tamamen sağlık açısından önemli olduğu gibi güvenilirdir.

Yapım Aşaması

Buhar odası ölçüleri genel olarak baktığımız zaman tercih ettiğiniz alana göre değişiklikler gösterebilmektedir. Her yer için stabil bir ölçünün bulunması kesinlikle doğru olmayacaktır. Dolayısıyla kullanmak ve yaptırmak istediğiniz alana göre ölçülerin ustalar tarafından çıkarılması gerekmektedir.

Ölçüleri elde eden ustalarımız sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için birinci sınıf işçilik ile birlikte en kaliteli malzemeleri kullanarak çalışmalarına başlamaktadır. Buhar odası yapımı sanıldığı kadar kolay bir işlem olmadığı gibi tamamen profesyonel ve bilgi gerektiren bir yapım aşamasına sahiptir. Bu konuda sizler ustamgeliyor ailesi içerisinde bulunan firmalardan teklif alabilir ve bütçenize uygun alanlar oluşturabilirsiniz.  

Buhar Odası

Buhar Odası Fiyatları

3.500
23.500
55.000

Genel olarak bu iş için 3.500 - 55.000 arası ödeme yapılmaktadır.