Zeytinburnu Boyacı - Boya Badana Ustası Fiyatları

Zeytinburnu Boyacı - Boya Badana Ustası Nedir?

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

İstanbul Zeytinburnu Boya Badana Ustası 

Boya badana işleminde sıklıkla tercih edilen boya çeşitlerinden biri olan saten boya, pürüzsüz yüzeylere uygulanmaktadır. Çoğunlukla yarı mat boya olarak da bilinen bu boya cinsi, su bazlı değildir.

Boyandığı yüzeyde var olan hataların oldukça iyi bir şekilde saklanmasıyla bilinen saten boya, temizlenme konusunda da diğer boyalara nazaran çok daha kolaydır. Üzerine değen herhangi kirin içine emilmesi mümkün değildir. Aynı zamanda saten boya diğer boyalarda olduğu gibi su ile incelmez, inceltme işlemi için tiner kullanılır.

Evinizde saten boya ile boyama yapmak için elde edeceğiniz görüntü yağlı ve parlat boya şeklinde olacaktır.

Saten boya nasıl uygulanır?

Diğer boyalara nazaran saten boya yapısı ve cinsinden dolayı uygulanması oldukça zor bir boya cinsidir. Diğer boyalarda en fazla iki kat boyanırken saten boyada üç kat boya gerektirebilir. Saten boya renkleri içerisinden tercih ettiğiniz ve boyamaya karar verdiğinizde mutlaka boyanacak olan yüzeyin bir zımpara yardımı ile dümdüz hale getirilmesi gerekir. Astarı için izole silikon astar kullanımı da şarttır.

Saten boya ile boyanacak olan duvar yüzeyi astarlandıktan sonra mutlaka son rötuş işlemleri yapıldıktan sonra tercih edilen saten boya renkleri uygulanmalıdır. Diğer boya işlemlerinde de olduğu gibi boya badana esansında fırça yalnızca tek bir yöne doğru hareket ettirilmelidir. Bu durum yağlı boya yaparken çok daha özenli bir şekilde yapılmalıdır. Aksi taktirde yüzeyde çeşitli pürüzler ve görüntü bozuklukları oluşacaktır.

Boya badana esnasında boyacı tarafından dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri olan boyanın bir yere sıçratılmamasının oldukça önemli olduğu unutulmamalıdır. Aksi halde su bazlı boyalarda olduğu gibi kuruduktan sonra ıslak bez yardımıyla çıkmayacak ve mecburen tiren ile silinmesi hatta kazınması gerekecektir.

Bundan dolayı boyacı tarafından boya işlemi yapılmadan hemen önce muşambalarla evin zemini ve bir araya toparlanan mobilyalar mutlaka örtülmelidir.

Saten boya yapmak isteyenlerin yaz aylarını tercih etmesi evin çok daha rahat ve uzun havalandırılmasına olanak sağlayacaktır. Aksi halde ev yeteri kadar havalandırılmazsa koku evden haftalarca çıkmayacaktır. Bu durum ise sizin ve ailenizin sağlığı için oldukça olumsuz bir etkiye neden olacaktır. Tiner yardımı ile inceltilen yağlı boyada kokunun evinizden çıkması için mutlaka en az 7 gün tam zamanlı havalandırma yapmalısınız.

 

 

 

Zeytinburnu Boyacı - Boya Badana Ustası Fiyatları Hakkında

İstanbul Zeytinburnu Boyacı - Boya Badana Ustası fiyatları ve en uygun günlük İstanbul Zeytinburnu Boyacı - Boya Badana Ustası şirketleri, firmaları burada.

İstanbul şehrinin Zeytinburnu başta olmak üzere tüm ilçe ve mahallelerine Boyacı - Boya Badana Ustası hizmeti veren ustalarımız bulunmaktadır.

Çırpıcı Mah , Nuripaşa Mah , Sümer Mah , Veliefendi Mah , Yeşiltepe Mah , Merkezefendi Mah , Seyitnizam Mah , Beştelsiz Mah , Gökalp Mah , Kazlıçeşme Mah , Telsiz Mah , Yenidoğan Mah , Maltepe Mah , en çok Boyacı - Boya Badana Ustası hizmeti alan mahalleler arasında başı çekmektedir.

NEŞAT ALPAT , Murat Usta , Abdulbahri GÜZEL , Egemen Ekber , Hasan Özgü , Arslan Yetik , Muhsin kaçar , Muhammet Daşdemir , batuhan yılmaz , Cemil ÖRKÜN , Mücahit Altaner , Ugur Karakoc , ustaları ve şirketleri olmak üzere yüzlerce usta hizmetinizde.

Boyacı - Boya Badana Ustası Zeytinburnu için ilçe ve mahalle seçiminizi yapın, hizmet tarih aralığını ve diğer gerekli bilgileri girin, Zeytinburnu ilçesinde Boyacı - Boya Badana Ustası hizmeti veren onlarca usta, sizin için uygunluk ve fiyat bilgilerini paylaşsın. Fiyatlar; 279 - 11.221 aralığında değişim göstermektedir.

Zeytinburnu Boyacı - Boya Badana Ustası fırsatları konusunda da her an bilgi alabilmek için sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalın. Unutmadan söyleyelim; sosyal medya hesaplarımızı takip ederek belli aralıklarla paylaşılan Zeytinburnu Boyacı - Boya Badana Ustası fırsatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Boyacı - Boya Badana Ustası

Boyacı - Boya Badana Ustası Fiyatları

279
1.632
11.221

Genel olarak bu iş için 279 - 11.221 arası ödeme yapılmaktadır.