Baskı Beton Fiyatları

Baskı Beton Nedir?

Baskı Beton Nedir? Nasıl Yapılır?

1970’li yıllarda baskı beton uygulaması başlamıştır. Endüstriyel olmayan zemin betonları için bu yöntem tercih haline gelmiştir. Çeşitli geometrik şekillerle desen verilmesi ve taze beton yüzenin renklendirilmesi işlemleri bir arada kullanılmasına Baskı Beton denir. Kalıplar tokmaklanarak kalıptaki taze betonun yüzenine şekil vermek amacıyla uygulanan bu uygulamaya da baskı beton tekniği denir. Bu teknikle doğal taş izlenimi yüzeylerde kolaylıkla elde edilir. Zemin betonlarında ve eski betonlarda baskı beton tekniği uygulanabilir. Üzerine serilen plastik örtü ile belirli kalınlık ve özellikteki demirler yerleştirilir. Alt temek incelemeleri ve iyileştirmeleri gerekirse yapılır. Projede gösterilen demir donatıları yerleştirilir ve betonlama işlemi yapılır. Klasik demir yerine çelik tel donatılı beton kullanılır zemin betonlarında ve böyle inşa edilmesi de giderek yaygınlaşmıştır. Projede dayanımdaki perdahlanarak beton yerleştirilir. Gerekli önlemler rötre çatlaklarına karşı alınır. Rüzgar ve sıcaklığından beton yüzeyinin korunması gerekir. Bu sıraya kadar olan uygulamalar klasik zemin betonlarındaki gibi aynıdır. Sonraki aşamalar farklıdır. Mastarlandıktan sonra düzeltilen zemin betonu terleme yüzünden su kaybolduktan sonra yüzeye renklendirici bir malzeme serilir. Bu malzeme toz halindeyken sıkıştırılarak normal şekilde bitmiş beton yüzeyine göre dahja yoğun bir yapı sağlıyor. Ve renkli yüzey sertleştirici olarak isimlendiriliyor. Bazı malzemeler temek olarak kumdan, çimentodan ve pigmentlerden oluşur. Malzemenin yüzeye üniform serilmesi gerekir. Bu da yüzeyde oluşabilecek renk değişikliklerini önlemek için önemlidir.

Ustamgeliyor.com ile baskı beton ustalarına ücretsiz şekilde ulaşabilirsin. Baskı beton hakkında tüm bilmediklerini sorabilir. Uygulamayı yaptırmak istediğini yeri mesaj kısmından işin detaylarını konuşabilirsin. Önce sitemize üye olarak ailemize katılabilirsin. Sonra baskı beton için talepler bırakabilirsin. Taleplerine karşılık birçok baskı beton ustasından teklifler gelecektir. Bu teklifleri değerlendirip herhangi bir ustayla iletişime geçip işi konuşabilirsin. Bu olanların hepsini ücretsiz olarak sana sağlıyoruz. Ustalara ulaşmak çok kolay. Temizlik Şirketleri ve Nakliyat gibi birçok hizmeti aratabilir ve ustalara talep gönderebilirsin. Senin için birçok hizmeti bünyemizde toparlıyoruz. Bütün kaliteli ve işini seven ustalar sitemizde sana hizmet vermek için bekliyor. Ustamgeliyor.com ile daha iyiye.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Baskı Beton Fiyatları Hakkında

Pek çok mekanda kullanılan baskı beton metreküp fiyatları hakkında hazırladığımız yazımızda aradığınız tüm bilgileri bulabileceksiniz.

Baskı Beton Nedir?

Baskı beton, özellikle dış mekanlarda gördüğümüz ve tek tek taş döşenmiş görünümü veren, yüksek mukavemeti ile yıllarca kullanılabilen son derece sağlam ve estetik bir üründür. Uygulama uzman kişiler tarafından, profesyonel baskı beton makinası kullanarak, büyük bir titizlikle yapılmalıdır.

Aradığınız Her Şey Ustamgeliyor’da!

Baskı beton firmaları, karşılaştırmalı fiyatlar ve size özel teklifler gibi baskı betona dair her şey sadece bir tık uzağınızda, Ustamgeliyor’da sizleri bekliyor.

Baskı Beton Fiyatları

Firmadan firmaya değişen baskı beton fiyatları hakkında net fiyat bilgisi almak için sitemizden firmalar ile iletişime geçebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz ürün ve hizmet ile ilgili firmalardan teklif istemek. Kısa sürede size çok sayıda firma dönüş yapacak ve fiyat teklifi verecektir.

Fiyat Listeleri

Sitemizde size özel fiyat tekliflerinin yer aldığını söylemiştir. Tarafınıza gelen baskı beton fiyat listesi içinden yorum ve değerlendirmeleri göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Uzman Firmalarla Tanışın

Ustamgeliyor baskı beton ve daha pek çok ihtiyaçlarınız için sizi uzman firmalara kolayca ulaştırır. Artık usta bulmak çok kolay!

Firmaları Değerlendirin

Alacağınız hizmetleri değerlendirerek veya firmalar hakkında yorumlarınızı paylaşarak hizmet almak isteyen sizden sonraki kişilere de yardımcı olabilirsiniz. 

Baskı Beton

Baskı Beton Fiyatları

1.200
32.130
65.660

Genel olarak bu iş için 1.200 - 65.660 arası ödeme yapılmaktadır.