Bircok Teklif Al

Ustamgeliyor.com ile yapacağın işler için tam 7 farklı teklif alabilirsin. Bu teklifleri karşılaştırmak ve en iyi olanını seçmek senin işin.

Usta bulmak ve bu süreci yönlendirmek özellikle stresli iş hayatı içinde ek bir yük oluyor. Bu süreci çok daha kolay bir şekilde çözmek isteyenlerin yaşamları ise Ustamgeliyor.com’dan önce ve Ustamgeliyor.com’dan sonra diye 2’ye ayrılıyor. Artık sorun çözmek çok daha kolay. Sana düşen tek şey ise koltuğunu arkaya yaslamak oluyor. Ustamgeliyor.com Evden Eve Nakliyat işlerinden , inşaat işlerine, tadilat işlerinden,Güneş Enerjisi panellerinekadar binlerce hizmeti sizlere sunuyor. En iyi hizmeti hak edenler soluğu ustamgeliyor.com’da alıyor. Bir Ustamızın dediği gibi “Ustam geliyor, Dertler bitiyor”

Teklifleri Karşılaştır En iyisini Seç!

 • Usta arayışına son vermek artık oldukça kolay. Bunun için yapman gereken ilk şey ustamgeliyor.com’da bir hizmet talebi oluşturmak olacaktır. Sistemimiz sen talebini çok daha kolay bir şekilde iletebilesin diye özel olarak tasarlandı. Türkiye’nin en iyi ustalarından fiyat teklifleri alabilmek için sadece doğru bilgileri bize ulaştırman yeterli.
 • Hizmet talep formunu doldurduktan sonra devreye biz giriyoruz. Senin için en iyi ustalara ihtiyacını bildiriyor ve sana en fazla 24 saat içerisinde en çok 7 teklif ulaştırıyoruz.
 • Ustalarımızı seçerken çok dikkatli davranıyoruz. Ustamgeliyor.com ustalarının profillerinde de görebileceğin gibi, en kalifiye ustalar sadece Ustamgeliyor.com’da. Sana sadece en iyilerin, en iyisini seçmek kalıyor.
 • İstersen 7 teklif almayı beklemek zorunda değilsin. Kısa sürede ben ustamı buldum diyerek tercih sürecini sonlandırabilir ve seçtiğin Usta ile işlerini yapmaya başlayabilirsin.

Ustamgeliyor.com hizmet sektöründe yeni bir çağ başlatmayı kendine dert edinmiş bir yapıdır. Sektörü çok daha kurumsal ve kaliteli hizmet temin edilebilecek bir yapıya dönüştürme hayalimiz ile yola çıktık ve 50.000 ustamız ile bu işi başardık. En iyi ustalar ve en değerli müşteriler Ustamgeliyor.com ile bir araya geliyor, hizmet alma süreci dert olmaktan çıkıyor. İşinin uzmanı ustalarımıza ulaşmak çok kolay. Formu doldur, hayallerini, dertlerini anlat, ustan gelsin!

Güvenilir Ustalar

Usta tercihini Ustamgeliyor.com üzerinden yaparak sadece en iyilere ulaşırsın. Ustamgeliyor.com sektörün standartlarını baştan belirlemek için ürettiği hizmet, çözümler ve kurumsal bakış açısı sayesinde senin de en iyiye ulaşman için hizmet üretmektedir. Durma, hemen hizmet talep formunu oluştur! En iyilerin arasından, en iyileri seç!

Ustamgeliyor.com Ustaları Nasıl Seçiliyor?

 • Usta seçimi yaparken birçok kıstasımız bulunuyor. Ustamgeliyor.com geliştirdiği algoritması ile iyi ustayı arayıp buluyor. Bunun için ustalarımızın güvenilir olması, referansları, eğitimleri gibi birçok faktör detaylı bir şekilde incelenmektedir.
 • Ustamgeliyor.com’da yer almak isteyen yüz binlerce usta arasından ustalar, oldukça güvenilir bir eleme yöntemi ile seçilmektedir. Ustamgeliyor.com ustası olmak, Kazananlar Kulübünde yer almak demektir. Bu yüzden araştırma ekibimiz tüm başvuruları incelemekte ve düşük bir kısmını onaylamaktadır.
 • Hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstte tuttuğumuz için usta seçimine fazladan önem veriyoruz. İş referansları ve ticari faaliyet belgeleri incelenen ustalarımız arasından, sadece en iyileri sizlere teklif verme şansına sahip olmaktadır.
 • Usta seçiminin yanında Ustamgeliyor.com, sistem içinde de ustaları algoritmalar ile değerlendirmektedir. Site üzerinden yaptığı iş referansları ve müşteri yorumları dikkate alınarak, ustalarımızın yapacağı işlerde yüksek kalite standartlarına sahip olmaları konusunda kurumsal disiplin sağlanmaktadır.
 • Türkiye’de hizmet sektörü Ustamgeliyor.com aracılığı ile yeni bir çağa giriyor. Artık bahane üretmek yerine ÇÖZÜM, problem üretmek yerine SONUÇ üreten Ustamgeliyor.com var!

Ustalarımız hizmet öncesi ve sonrası değerlendirmelere tabi tutulmaktadır. Ustamgeliyor.com iyi iş yapanı ödüllendiren bir sisteme sahiptir. Kötü puan alan ustaların sana fiyat teklifi sunmak gibi bir şansı yoktur. Aynı zamanda, bilgi güçtür anlayışımız ile ustalar hakkında detaylı bilgilere ulaşmanı sağlıyoruz. Ustaların bir nevi modern kartviziti olan profilleri aracılığı ile kısa sürede ustalarımız hakkında en doğru verilere ulaşabilirsin. Aynı zamanda birebir iletişim kurarak da ustalarımızı tanıma şansın bulunmaktadır. Birinci sınıf hizmet için, sizlere sunduğumuz kaliteli müşteri hizmetleri ile temin edeceğiniz tüm hizmet alımları süreçlerinde yanındayız. Bizim ile 7 gün 24 saat iletişime geçebileceğini unutma! Ustamgeliyor.com her zaman yanında!

Müşteriler Yorumları

Usta değerlendirmeleri sayesinde, ustaların başarısını arttırabileceğini ve senden sonra hizmet alacaklar için en iyi referans olacağını unutma. Ustalarımızdan hizmet temin ettikten ve işi tamamladıktan sonra değerlendirme süreci başlar. Bu süreci sayfamıza giriş yaparak kısa sürede tamamlayabilirsin. Tıpkı usta seçerken site içi referanslarını kullandığın gibi, gelecekte hizmet temin edecek müşterilerimiz de seni referans alacaktır.

En İyi Ustalara En İyi müşteriler!

 • Ustamgeliyor.com, uyguladığı algoritmalar ile sadece en iyi ustaların sana teklif sunmasına izin vermektedir. Ustamgeliyor.com ustaları, her aşamada tekrar tekrar değerlendirilmektedir. Ustamgeliyor.com’un Alamet’i Farikası budur.
 • İnşaat İşleri, tadilat, evden eve nakliyat gibi alanlarda hizmet almak mı istiyorsun? Ustamgeliyor.com üzerinden, sadece özen ile seçilmiş ustaların sana teklif sunacağını bildiğin için çok daha kolay bir şekilde Usta tercihini yapabilirsin.
 • Satın aldığın hizmetin tüm aşamalarında Ustamgeliyor.com, ustaların ve müşterilerinin yanındadır. Uzman müşteri hizmetleri kadromuz ile sizleri dinliyor ve çözüm üretiyoruz. Böylelikle sıfır hata olacak şekilde sistemimizi yönetiyoruz. Ustamgeliyor.com, hizmet sektöründe onlarca yıllık tecrübesi vardır ve sektörün kurumsallaşma ihtiyacından doğmuştur. Amacı kendi misyonun çok üzerinde, sektörü baştan aşağı kurumsal bir zihniyete kavuşturmaktan geçmektedir.
 • Türkiyede şehir hayatı ile beraber zaman sıkıntısı çeken insanlar için hızlı ve kaliteli çözüm üretmektedir. Hizmet sektöründeki deneyimimiz ile sizlere sunduğumuz yüzlerce hizmette sadece, en iyinin en iyisini tercih edersiniz.
 • Müşterilerimiz ustaları, ustalarımız ise müşterileri iş sonrasında değerlendirebildiği için gerçek referanslar sunmaktadır. Bunların yanında onaylanmış iş ve eğitim bilgileri olmadan kişilerin Ustamgeliyor.com ustası olmaları imkânsızdır.
 • Sistem içinde iş uyarıları alabilmek için de ustaların, kaliteli sistem içi referanslara sahip olması gerekmektedir. Size teklif sunan ustalar, sadece en iyi referansa sahip ustalar arasından özenle seçilmektedir. Böylelikle olası problemlerin önüne geçilmiş olunur.

Türkiye’nin hizmet devi Ustamgeliyor.com, hizmet sektörüne getirdiği kurumsal çözümler ile kalite standartlarını yükseltiyor. En iyilerin en iyisini, kısa sürede ve hiç bir ücret ödemeden seçin! Zamanınız cebinize kâr kalsın!

Tamamen Ücretsiz!

Usta tercih etmek artık hem çok kolay, hem de ücretsiz. Türkiye’nin en iyi ustaları ile muhteşem işlere imza atmaya sadece bir tık kadar yakınsınız. Kredi kartı, banka kartı gibi bilgilerinizi bize vermenize gerek yok. Ücretsiz bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilir ve en iyi ustayı bulma yolunda hızlı bir adım atabilirsiniz.

Ücretsiz Olan Hizmetler!

 • Ustamgeliyor.com üzerinden hayal ettiğin tüm işler için 7 farklı teklifi ücretsiz olarak alabilirsin. Boya, Badana, İnşaat, Evden Eve Nakliyat gibi yüzlerce hizmet alanında tüm hizmet talepleriniz için ücretsiz teklif toplama fırsatın var.
 • Bu teklifleri toplayıp değerlendirmeni kolaylaştıracak birçok hizmete daha ücretsiz olarak ulaşma şansına sahipsin. Ustaların profillerini gezebilir, sistem sayesinde ustalar arasında kolayca kıyaslama yapabilirsin. Fiyatları sıralayabilir, konum bilgilerini karşılaştırabilir, kısacası en iyi ve hızlı çözümü bulmak için Ustamgeliyor.com’un tüm nimetlerinden faydalanabilirsin.
 • Usta tercihinin ardından hizmet satın alabilirsin. Aldığın hizmetleri tamamladıktan sonra ustamgeliyor.com üzerinden değerlendirdiğin için hizmet konusunda, bir oto kontrol yapısına sahip olursun. Bu şekilde en iyi hizmeti alma şansın daha da çok artacaktır.
 • 7 gün 24 saat uzman müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile ücretsiz olarak görüşebilir, dilek, istek, şikâyetlerini bildirebilirsin. Ustamgeliyor.com müşteri odaklı yapısı ile sizlere premium çözümler sunuyor. Bu çözümleri değerlendirmek ise sadece size kalıyor. Ustamgeliyor.com Usta’dan ya da sizden komisyon almaz. Böylelikle Usta ile en iyi fiyata anlaşmanızda yardımcı olur. Ustamgeliyor.com ile tüm işler en hesaplı şekilde ve en yüksek kalitede hallolur.

Ustamgeliyor.com, hizmet sektörüne baştan aşağı yeni bir soluk getiren müşteri odaklı bir çalışma sistemine sahiptir. Kurumsal anlayışı ile Usta tercihini, özel yöntemler ve aşamalar ile özen ile yapmaktadır. Ustalar ve müşteriler arasında bir komisyoncu gibi görev yapmadığı için en iyi tekliflere ulaşmanı sağlar. Türkiye’de hizmet sektöründe çıtayı yukarılara taşımayı amaçlayan Ustamgeliyor.com ile en yüksek kalite hizmete, en kısa süre içinde ulaşın. O aylardır tamir edilmeyi bekleyen musluk, yaptırmayı düşündüğünüz kitaplık sizi daha fazla beklemesin. Ustamgeliyor.com ile hizmet ayağınıza gelsin.

Bağlayıcı değildir

Ustam Geliyor sisteminde her gün pek çok hizmet veriliyor. Müşteriler ve ustalar Ustam Geliyor aracılığı ile bir araya geliyor. Sistemimiz aracılığını ile müşteriler ihtiyaçları ile ilgili iş talep formunu dolduruyor. Ustalar ise gelen taleplere en iyi teklifi vererek işi almaya çalışıyor. İhtiyacın olan iş ile alakalı iş talep formunu doldurun ve pek çok teklif geldi. Ancak tekliflerin hiçbirini beğenmedin. Bu durumda tekliflerden bir tanesini kabul etmek zorunda değilsin. Yani bir bağlayıcılığı yoktur. Sana bunu şu şekilde anlatalım. Evinine Laminant parke kaplatmak istiyorsun. Ustam geliyor sistemine girdin. Ne kadarlık bir alana uygulanacağını, kullanılmasını istediğin malzemeyi ve gerekli bilgileri doldurdun. Ardından fotoğraflarını da ekledin. İş talep formunun tamamlanarak bize ulaşmasının ardından o bölgede faaliyet gösteren ustaları bilgilendiriyoruz. Örneğin A, B, C, D ve E, olmak üzere 5 farklı firma senin bölgende bu hizmeti veriyor. Bu beş firma gelen iş talep formunu değerlendiriyor ve kendilerine göre en uygun olan teklifi sana 24 saat içerisinde sunuyor. Gelen teklifleri inceledin ve hiçbirini beğenmedin. Bu durumda bizim ile iletişime geçerek yeni bir talep oluşturabilirsiniz. Yani bu 5 firmadan bir tanesinin teklifini kabul etmek zorunda değilsin. İstersen yeni talep oluşturmak yerine teklifte bulunan firmalar ile iletişime geçerek tekliflerini revize etmelerini isteyebilirsin. Diğer bir seçenek ise talebinden vazgeçebilirsin.

Teklifi kabul ettim ama vazgeçmek istiyorum

A, B, C, D ve E 5 firmadan gelen tekliflerden C firmasının teklifini uygun buldun ve kabul ettin. Burada da her şey senin inisiyatifinde. Teklifi kabul ettin ancak işi yaptırmaktan ya da o firma ile çalışmaktan vazgeçtin. Bu durumda C firması ile irtibata geçerek işi yaptırmaktan vazgeçtiğini bildirebilirsin. Bu konuda hiçbir bağlayıcılık yoktur. Ayrıca bu durumunun hukuki olarak da bir bağlayıcılığı bulunmuyor. Yani tüm karar sana ait. Teklifi kabul etmenin ardından vazgeçtikten sonra Ustam Geliyor sisteminde yeniden iş talep formu oluşturabilirsin. Süreç tekrar başlayacaktır ve ustalar ihtiyacın olan işe yeni tekliflerde bulunacaklardır.

Zamandan Kazanmak Elinde

Usta bulurken harcadığın zamanı çok daha iyi bir şekilde değerlendirmek artık çok kolay. Ustamgeliyor.com geldi!Tüm dertler bitti!

Zaman günümüzde en değerli şeylerin başında geliyor. Özellikle Boya, Badana, tadilat gibi işlerde usta bulmak iş anlatmak, pazarlık yapmak, fiyat almak ciddi zaman kaybına yol açabiliyor. Birçok kişi gündelik yaşamın stresi içinde bu işleri yapacak zaman bulamıyor ve sürekli işleri erteliyor. Ustamgeliyor ile ertelenen işler bitiyor. Zamana değer katan kaliteli hizmet ayağına geliyor.

Zaman Artık Düşmanın Olmayacak!

 • Ustamgeliyor.com aracılığı ile bir kaç dakika içinde dolduracağın hizmet formu ile en çok 7 ustadan teklif alabilirsin. Aradığın Usta, Ustamgeliyor.com’da seni bekliyor.
 • Hizmet talep formunu doldururken detaylı bir şekilde bilgi verebilir, fotoğraflar ve çizimler ile isteklerini ustalarımıza anlatabilirsin. Böylelikle en zor işlerde bile keşfe gerek duymadan doğru teklif alabilirsin. Görseller ile süslediğin bir anlatım, sana bolca zaman kazandıracak bir diğer Ustamgeliyor.com avantajıdır.
 • Teklif toplama işi oldukça zahmetli bir iştir. Sadece teklif toplama değil, bu teklifleri bir araya getirip karşılaştırmak, seçenekleri değerlendirmek oldukça farklı, analitik teknikler gerektirebilmektedir. Ustamgeliyor.com ile alacağın teklifleri birçok farklı seçenek ile kıyaslayabilirsin. Bu da sadece teklif verme sürecinde değil karar verme sürecinde de zaman kazandırdığını gösterir.
 • Ustamgeliyor’un 24 saat içinde sana sunduğu teklifleri değerlendirebileceğin gibi sana ilk teklif veren ustanın işini de kabul edebilirsin. Böylece çok daha kısa sürede iş tercih etmek ve en iyi ustaya ulaşman mümkün olmaktadır.
 • Ustamgeliyor.com üzerinden sana teklif veren ustaların iletişim bilgilerini de bulabilirsin. Ustalar ile doğrudan iletişime geçebilir ve çok daha kolay bir şekilde fiyat revizesi isteyebilirsin. Ustamgeliyor.com ile pazarlık yapmak bile eskisinden çok daha kolaydır.

Çocuklarınız ile, sevdikleriniz ile, kendiniz ile çok daha verimli zaman geçirmek istiyorsan Ustamgeliyor.com’u tercih etmelisin. Sadece en iyi ustaların yer aldığı Ustamgeliyor.com sana en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmak için oluşturulmuş bir sistemdir. Bırak, Ustamgeliyor işini halletsin, sana sadece karar vermek kalsın!