Alarm Sistemleri Fiyatları

Alarm Sistemleri Nedir?

Alarm Sistemleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Alarm Sistemleri, gasp, hırsızlık, haneye tecavüz, tehdit, yangın pek çok acil durumda yakınlarınızı ya da yetkilileri sizin için çağıran bir sistemdir. Ev ya da iş yerinin konumuna, müşterinin isteklerine, yaşam tarzına, bütçesine uygun bir şekilde tamamen müşterinin kendine özel seçilmiş elektronik parçaların birbirlerine entegre edilmesi ile oluşmaktadır. Yapı özelliklerine uygun bir şekilde kurulumu sağlanır. Sistem istenmeyen durumlarda hızlı bir şekilde durumu algılar ve alarm verir. Sistem alarm verdiğinde ışıkla, sirenle, otomatik acil durum telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli birimlere haber verir. İstenmeyen durumu sistem sensörleri beklenmeyen ses, hareket gibi durumlarda algılayarak alarm verir. Alarm Sistemleri istenilen yere, istenilen şekilde tamamen kişiye ya da kuruma özel olarak kurulabilir. Sistemin kurma ve kapatma işlemleri sisteme şifre girilerek ya da özel uzaktan kumanda ile yapılabilir. Alarm Sistemleri 5 bölümden oluşmaktadır.

 • Alarm paneli
 • Algılayıcılar, detektörler
 • Sistem kontrol, kumanda araçları
 • Uyarıcılar
 • Sistem öğeleri arasındaki bağlantı tesisatı

Alarm Sistemleri kurmak için en iyi firma seçenekleri için ustamgeliyor.com.

Alarm Sistemleri genel özellikleri;

 • Acil durum anında seni ve belirlemiş olduğun kişileri arar ve bilgilendirme yapar
 • Alarm türüne bağlı olarak itfaiye, ambulans ve polis araması yapar evini ya da iş yerini güvenceye alır.
 • Yangın, hırsızlık, duman, ısı ve diğer tüm alarm türlerini algılayabilir.
 • Acil durum alamı aldığında doğrudan polis ile bağlantıya geçer.
 • Aylık, haftalık ya da günlük raporlama yapmaktadır.
 • Panel sayesinde gerekli güncellemeleri otomatik olarak yapar.
 • GSM/GPRS ve internet üzerinden alarm bilgileri alınılabilir.

GSM/GPRS ve İnternet Sistemlerinin Avantajları;

 • Alarm ve haber alma merkezi ile bağlantı yapabilir.
 • Hem analog hat hem de internet üzerinde alarm bilgisi gönderir.
 • Panel ile uzaktan bağlantı kurulabilir.
 • Arama ve sesli mesaj fırsatı sağlar.
 • Mobil Marketlerden indirilebilecek uygulamalar ile kontrol edilebilir.

Duşa kabin, Parke, Nakliyat ve daha pek çok hizmette doğru adres ustamgeliyor.com. Türkiye’nin 81 ilinde hizmet vermekte olan ustamgeliyor.com aynı zamanda hizmet sektörünün en başaralı online platformudur. Sen de ustam geliyor avantajlarından yararlanmak için en kısa sürede üye ol.

 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Alarm Sistemleri Fiyatları Hakkında

Hırsızlara, yangınlara karşı tedbir almak için ustamgeliyordan kamera alarm sistemleri hizmetlerini temin etmeniz mümkündür.

Acil Durumlarda Yanınızda

Uzakta olduğunuz bir mülkünüze karşı oluşan herhangi bir tehditte haberdar olabilmek için tek yapmanız gereken ustamgeliyor sitesinden form doldurmak ve ardından alarm veyahut da kamera sistemi hizmeti almaktır. Bu sayede hırsızlık, yangın, gasp vb. tüm olaylara karşı en iyi tedbirinizi almış olacaksınız.

Hırsızlığa Son

Sitemiz bünyesinde faaliyet gösteren firmaların sunduğu kapı alarm sistemleri hizmetleri sayesinde hırsızlık vakaları artık son bulacak. Bu sayede değerli eşyalarınızı saklamak için gizli kapaklı yerler aramaya son vereceksiniz.

Fiyatlar

Mal ve can güvenliğinizi daha iyi bir şekilde sağlamak adına alacağınız bu alarm sistemlerinde fiyatlar nasıl peki. Piyasa şartlarında birçok farklı sistem mevcut bulunduğundan fiyat aralığı oldukça geniştir. Ayrıca hizmet talep ettiğiniz mekanın büyüklüğü gibi özellikler de fiyatlarda belirleyici rol oynayacaktır.

Ancak genel olarak bakıldığında hırsız alarm sistemleri fiyatları 300 TL’den başlayıp devam etmektedir. 1000 TL ve üzerine de çıkan bu fiyatların üst sınırını sizlerin talepleri belirleyecektir.

Kamera Sistemleri

Ustamgeliyor sitesi sayesinde sadece alarm değil aynı zamanda alarm kamera güvenlik sistemleri de temin edebilirsiniz. Bu sistemleri hem bireysel hem de kurumsal işlerinizde rahatlıkla kullanabilir ve güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Uzaktan da kontrol edilebilen bu sistemler gözünüzün arkada kalmasına da son verecektir. 

Alarm Sistemleri

Alarm Sistemleri Fiyatları

250
1.720
8.300

Genel olarak bu iş için 250 - 8.300 arası ödeme yapılmaktadır.