Açılır Tavan Sistemleri Fiyatları

Açılır Tavan Sistemleri Nedir?

Açılır Tavan Sistemleri Nedir? Nasıl Yapılır?

Sigara yasaklarının gelmesi ile yaygın olarak kullanılmaya başlanan açılır tavan sistemleri, çatı sistemlerin haraketli bir hale getirmiştir. Açılır tavan sistemleri, çatı ve tente sistemlerinin ortak özelliklerine sahiptir.

Otomatik kumanda ile çalışabilir bir biçimdedir. İsteğe bağlı olarak yağmur ve güneş sensörü eklenebilmektedir. Bu özelliklerinin yanında kar yükü taşıyabilme ve yağmur suyunu geçirmeme özelliği göz önünde bulundurulursa neredeyse standart çatı sistemlerinin tüm özelliklerini taşımaktadır. Rüzgâr dayanımları ise ürün ebatlarına ve çatı şekillerine göre değişiklik göstermektedir. Eğer gerekli görülürse eklentinin yan cepheleri cam sistemleri ile kapatılabilir ve kapalı bir alana dönüştürülebilir.

Açılabilir tavan sistemlerinin standart modelleri bulunuyor ancak mekânın özelliklerine göre özel proje yaptırılabilir. Düz, oval ve eğimli biçimde kendi isteğine göre yaptırabilirsin. Üründe kullanılan kumaş genellikle PVC bazlı suyu ve ışığı geçirmeyen cinstedir. Açılır tavan sistemlerinde yağmur suyunu toplayarak kendi içerisinde drene eden bir tahliye sistemi bulunur. Böylelikle yıl boyunca her türlü hava koşuluna karşı kullanılabilmektedir.

Açılır tavan yaptırmak için doğru adres ustamgeliyor.com

Sabit ya da hareketli tavanlar membran örtü ya da dayanaklı cam malzeme ile üretilebilir. Bu işleme skylight sistemler denilmektedir. Cam modül alüminyum profillerin arasına oturtulur. Kuzey ülkeleri gibi güneş almayan ülkelerde, ışığın içeriye girmesine olanak tanıyan bu sistemler aynı zamanda kar, yağmur ve rüzgârdan korur. Olumlu özelliklerinin yanı sıra bazı olumsuz yönleri de vardır. Temizlenebilir bir ürün olsa da çok kısa zamanda kirlenmektedir. Teknoloji ve sanayi sektöründe yaşanan gelişmeler ile standart tipte malzemelerin yerini pek çok değişik malzeme alacaktır. Ancak şuan açılır tavan yaptırmayı düşünüyorsan dayanıklı cam malzemeyi tercih etmek sana pek çok yönden avantaj sağlayacaktır.

Açılır tavan sistemleri yaptırmak istiyorsan iyi bir usta bulmak için doğru adres ustamgeliyor.com. Mobilya, Dekorasyon, Güneş Enerjisi ve daha pek çok alanda en iyi ustalar ustam geliyorda. Sen de ustamgeliyora üye olarak ihtiyacın olan hizmeti en başarılı ustalardan alabilirsin. Ustamgeliyor.com Türkiye’nin 81 ilinde faaliyetlerine devam eden online hizmet platformudur.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Açılır Tavan Sistemleri Fiyatları Hakkında

Tüm açılır tavan sistemleri kullanım alanları ve yapım şekilleriyle kaliteli ve uygun fiyatlara ustamgeliyor'dan teklif alarak ulaşabilirsiniz.

Tavan Sistemleri

Tavan sistemleri konusunda özellikle iş yerlerinde ve cafeterya bölgelerinde kulanılan özel sistemler diyebiliriz. Daha estetik ve daha düzgün bir gösterim olmasını sağlayan sistemler ile, sizler de açılır ve kapanır özel sistemler ile tavan işlemlerine siz de hızlı bir dönüşüm sağlayabilirsiniz. Bunun haricinde de, her türlü işleme ulaşabilirsiniz.

Açılır Tavan Fiyatları

Açılır tavan fiyatları konusunda, sizler de çeşitli tür ve sistemlerde fiyatlar alabilirsiniz. Metrekare ve metre fiyatları sunumu ile ilgili olarak 100 TL'den başlayan düzende çok farklı şekilde fiyatlar sunulmaktadır. Şunu da biliniz ki, bu tarz sistemlerin önemli olan kalite düzeyleri ve uzun süre sizlerin kullanabilme şansı olmasıdır.

Açılır tavan metrekare düzeninde yapıldığı için genel hatlarıyla düşünecek olursanız genelde verilen fiyat teklifleri de metrekare düzeninde verilmektedir. Yani 1 metreye 1 metre olan kare bir alan düşünülerek sizlere fiyat teklifi sunulmaktadır. Sizler için ustamgeliyor'da ustalar bu konuda her türlü teklifi sunabilmektedir.

Tavan Sistemleri Fiyatları

Dışarıdan bakıldığında basit bir sistem olarak görünmesine karşın çok karışık ve farklı ürünlerin kullanılabileceği için, tavan sistemleri fiyatları da farklılık göstermektedir. Örnek olarak bazı yerlerde kullanılan termal ısı sistemleri bile tavan için farklı fiyat dengeleri getirebilmekte ve bu da sizlerin almış olduğu metrekarede 100 TL'lik teklifin doğru olmadığı hususunu getirebilmektedir. Bu yüzden 1500 TL'lik metrekare fiyatları da olduğunu bilmek gerekir.