Mineflo (Serfloor) Kaplama Fiyatları

Mineflo (Serfloor) Kaplama Nedir?

Mineflo (Serfloor) Kaplama Nedir? Nasıl Yapılır?

Mineflo kaplama iç mekânda zemin kaplamaları için kullanılır. Doğal ahşap parke ve taş deseni modellerine sahiptir. Bu sayede estetik bir görünüm oluşmasını da sağlar. Mineflo rutubet ve sudan etkilenmez. Fakat bunun en iyi sonucunu almak için kaplamanın düzgün yapılası gerekmektedir. Kaplaması düzgün yapılmayan ve komple yapıştırma uygulanmayan döşemeler koku yapmaya başlar. Zamanla direncini kaybederek deforme olur.

Mineflo kaplama bir PVC zemin kaplamasıdır. Özel tutkalı sayesinde yere yapıştırılır. Kötü görünüme sahip beton yerlere estetik görünüm kazandırmak için daha çok tercih edilmektedir. Mineflo yer döşemesi fiyatları uygun olduğu için zemin kaplama olarak günümüzde kullanımı oldukça yaygındır. Doğru yapıştırma tekniği sayesinde uzun yıllar boyunca kullanılabilinecek bir üründür. Bundan dolayı ev ve ofis gibi iç mekânlarda oldukça tercih edilen ürünlerdir. Modern desen ve renklerde de mineflo modelleri bulunmaktadır.

Sen de ofisine ya da evine dayanıklı bir ürün yaptırmak istiyorsan hemen ustamgeliyor.com’a gir!

Mineflo yer döşemesi PVC esaslı bir ürün olduğu için yüksek esneme ve dayanım gücü gösterir. Uygulanacak zemin düzgün ise kullanım ömrü de uzun olur. Mineflo yer kaplama bakımı da oldukça kolaydır.

  • Bez ya da paspas yardımı ile toz ve basit lekeler kolaylıkla silinebilir.
  • Temizlik maddesi ve su karışımı ile paspasın suyu iyice alınarak temizlenebilir.
  • Paspas atıldıktan sonra nemin tamamen kuruması beklenir.
  • Kuruyan zeminde paspas suyundan kaynaklı olarak kalan tortu mat bir görünüm oluşturabilir. Pamuklu kuru mop paspas ile kolaylıkla giderilebilir.
  • Zor çıkan lekelere sahipse nötr temizleme malzemesi ile silinir.

Ev içlerinde yere çıplak ayakla temas edildiği için sıkıştırılmış keçe tabanlı ürünler kullanılır. Bu sayede ısı yalıtımı sağlanır. Rulo şeklinde üretimleri gerçekleştirilir.

Yer kaplama konusunda ustayım diyorsan hemen ustamgeliyor.com’a üye ol. Birçok müşteri ile çalışma fırsatını yakala. İşlerini büyütmek ve adını duyurmak için bu fırsatı kaçırma. Hizmet almak ve serfloor metrekare fiyatı hakkında bilgi almak istiyorsan ustamgeliyor.com’a hemen üye ol ve teklif al. En iyi ustalar ile çalış.

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Mineflo (Serfloor) Kaplama Fiyatları Hakkında

Tek tıkla ustalara ulaşabileceğiniz Ustamgeliyor sitesinden mineflo yer döşemesi firmalarına da rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yer döşeme

Mineflo, ürünün cinsiyle değil markası ile anılan; uygulaması pratik, kolay temizlenebilir, yer döşemesidir. Ancak bu döşeme cinsinin ustalık ile yapılması gerekir. Ustamgeliyor sizlere dakikalar içerisinde istediğiniz mineflo döşeme ustalarını ayağınıza kadar getirir. Firmalara tek tek ulaşıp teklif alabilmeniz ve bu teklifler içerisinden size en uygun olanını seçmeniz mümkündür. Ayrıca aldığınız hizmeti değerlendirip puanlayabilirsiniz.

Mineflo Döşeme Fiyatları

Mineflo döşeme yaptırmak isteyenler bu döşemenin ödeme seçenekleri kalitesine göre değişmekte olup; ortalama kalite ile mineflo yer döşemesi fiyatları 15 TL ve 20 TL arasında değişmektedir.

Mineflo parkeler kullanılmaya başlandı başlanalı günümüzde revaçtan düşmüş görünse bile hala mekanlarda tercih edilmektedir. Tercihlerinizi mineflo kaplama üzerinden yapacak olursanız ödeme seçeneklerinizi serfloor metrekare fiyatı üzerinden öğrenebilirsiniz. Serfloor fiyatları da orta kalite için ortalama 17 TL üzerinden değerlendirilmektedir.

Kauçuk Zemin Kaplama

Herkes tarafından bilinir ki özellikle çocuk parkları toprak zemin üzerine taş doldurulması ile kuruluyordu. Ancak artı, çocukların oyun alanlarında zemin üzerinde daha rahat, düştükleri zaman yaralanmayacakları bir zemin olan kauçuk zemin kullanılmaktadır.

Kauçuk zemin, içerisinde bulunan maddeler ile hem yumuşak bir zemin sağlıyor hem de temizlik açısından çok daha rahat ve kolaydır. Aynı zamanda düşmelere karşı kum ve toprak zemin daha az ölçüde zarar vermektedir.