Zemin Döşeme ve Kaplama Fiyatları

Zemin Döşeme ve Kaplama Nedir?

Zemin Döşeme ve Kaplama Nedir? Nasıl Yapılır?

Zemin döşeme ve kaplama ev dekorasyon konusunda en temel unsurdur. Ev dekorasyonu konusunda kullanılan diğer ürünler ise tamamlayıcı unsurlardır. Odaların konumuna, kişilerin zevkine ve çeşitli özelliklere göre farklı seçenekler sunan zemin seçenekleri dekorasyonun yanında koruyucu özelliklerde içeriyor. Evin hangi kısmına hangi zemin çeşitlerinin kullanılacağı oldukça önemlidir. Zemin seçimi yapılırken ilk olarak seçilecek olan zeminin kullanılacak olduğu alana uygun olmasına dikkat edilmelidir. Örneğin kullanılacak olan alanın kuru mu yoksa ıslak mı olduğu tespit edilmelidir. Yanlış zemin döşeme ve kaplama şişme ve deformelere neden olabilir. Bu sebeple yanlış zemin seçilmemesi son derece önemlidir.

Zemin döşeme ve kaplama seçenekleri

  • Halı; Kuru zeminlerde sıcak tutma ve şık tasarım özelliğine sahip olan oldukça sık tercih edilen kaplama çeşididir.
  • Plastik zemin; Bu zemin hijyenik olması ve aşınmalara karşı dayanıklı olması nedeniyle hastane ve okullarda sıkça tercih edilmektedir.
  • Masif parke; Uzun ömürlü, dayanıklı, sert ağaçlar ile yapılan ses ve ısı yalıtımı sağladığı için tercih edilmektedir.
  • Lamine parke; Tamamen ağaçtan yapılması ve organik olması dolayısıyla sıklıkla tercih ediliyor.
  • Laminant parke; Fiyatı, görüntüsü ve sertliği ile çokça tercih edilmektedir.
  • Taş zemin; Genellikle sokak ya da bahçelerde tüm hava koşullarına dayanıklı olması nedeniyle tercih edilmektedir.
  • Fayans; Kolay temizlenmesi ve estetik görüntüsü sayesinde özellikle ıslak alanlarda çok fazla tercih edilmektedir.
  • Mermer; Farklı çeşitleri olması ve pek çok yerde kullanılması sayesinde çok fazla tercih edilmektedir.
  • Epoksi; Hijyenik olması ve dayanıklılığı sayesinde çok sık kullanılmaktadır.

 

Zemin çeşitlerinde yapılacak yanlış seçimler ilerleyen zamanda kullanıcılara sorunlar çıkarıp masraflara neden olmaktadır. Bu nedenle evin bölümlerine uygun, sağlıklı bir seçim yapabilmek için en iyi ustaları seçmelisiniz. Zemin kaplama firmaları ve zemin kaplama fiyatları ile ilgili bilgi almak için siz de ustamgeliyor.com’da talep formu oluşturun.

Parke döşeme, boya, sıva ve daha pek çok alanda aradığınız en iyi ustayı ustam geliyor adresinde bulabilirsiniz. Ustamgeliyor.com Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren en iyi ustalar ile müşterileri bir araya getiren online hizmet problemidir. Tüm dertlerinize en iyi çözümleri ustam geliyor adresinde bulabilirsiniz. Ustam geliyor tüm dertler bitiyor

 

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Zemin Döşeme ve Kaplama Fiyatları Hakkında

Ustamgeliyor aracılığı ile zemin döşeme ve kaplama için size hizmet veren firmalar ile tanışın.

Zemin döşeme ve kaplama hizmetleri iş yerlerinizin, evlerinizin veya ofislerinizin estetik, şık ve modern bir görüntü vererek ilgi çekmesi için yararlanılan hizmetlerdendir. Zemin döşeme ve kaplama hizmetleri için ise size birçok firma hizmet sunmaktadır. Ustamgeliyor aracılığı ile bu firmalara ulaşabilir ve size göre en uygun olanı ile anlaşabilirsiniz.

Zemin Döşeme Firmaları

Zemin döşeme hizmetlerinden faydalanmanız için size hizmet veren zemin döşeme firmaları artık ustamgeliyor.com adresinde. Web sitemize başvurarak size bu konuda hizmet veren bütün firmalara ulaşabilir bu sayede de günlerce hizmet aramaktan kurtulabilirsiniz.

Ahşap, cam, fayans veya mozaik cam zemin kaplama firmaları tarafından hizmet almak için hemen web sitemizi ziyaret ederek istediğiniz firmadan teklif alın.

Zemin Kaplama Fiyatları

Zemin kaplama fiyatları seçeceğiniz zemin türüne göre değişiklik göstermektedir. Ahşap zemin kaplama için farklı, cam için farklı, mozaik cam için farklı ücrete tabi tutulursunuz. Ahşap zemin için ortalama fiyatlar tek plaka için 15 ile 150 TL arasındadır.

Mozaik cam veya üç boyutlu zemin döşeme ücretleri ise en pahalı olanlardır. Bunun nedeni şüphesiz ki hem malzemenin pahalı olmasından hem de daha güzel olmasından kaynaklanır. Mozaik cam için ise ortalama 80 TL’den 500 TL’ye kadar zemin kaplama hizmeti mevcuttur.