En Uygun 2018 Sıhhi - Su Tesisatı Fiyatları

3.309

ORTALAMA FİYAT

95

EN DÜŞÜK FİYAT

48.000

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 1.655 TL - 24.205 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Sıhhi - Su Tesisatı Fiyatları Hakkında

Sıhhi tesisat ustası temiz su ve pis suyun birbirinden ayrılmasını sağlar ve sağlığınızı korur.

\r\n\r\n

Sıhhi Tesisat Kurulumunda Suyun Özellikleri

\r\n\r\n

Suyun sıcaklığının 7 ila 12 derece arasında olması gerekir. Suyun renksiz ve berrak olması gerekir. Suyun kokusu ve sertlik derecesinin standartlar içerisinde yer alması sağlanır. Zararlı mikroorganizma ve bakterilerin bulunmaması suyun temiz olması gerekir. Bunlardan ötürü su tesisatı işçilik zanaatı oldukça titiz bir çalışma gerektirir ve önemlidir.

\r\n\r\n

Sıhhi Tesisat Kurulum Fiyatları

\r\n\r\n

Sıhhi tesisatta işçilik oldukça önemlidir. İşinde uzmanlaşmış ustalıkla işini yapan elemanlar ile yapılan kurulumda her şey mükemmelleşir. Sıhhi tesisat işçilik fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Ama ortalama fiyattan bahsetmek gerekirse 800 TL ile 2000 TL arasında değişkenlik gösteren işçilik fiyatları şehirlere göre de farklılık göstermektedir.

\r\n\r\n

Sıhhi Tesisat Nasıl Yapılır?

\r\n\r\n

İç Tesisat, suyun binaya dağılmasını sağlar. Uygun  bir şekilde döşenen boruların ucuna uygun bir musluk takılır. Binaya eşit dağıtım yapması; sayaç kontrolleri esnasında kolay bulunabilir olması gerekmektedir. . Sıhhi tesisat ustası arayanlar  için bulunmaz site olan ustamgeliyor sizin her ihtiyacına koşmayı görev edinmiştir. Aradığınız her şeyi bulacağınız bu site sizin vazgeçilmezleriniz arasında yerini alacaktır. Ayrıca siteden ustanızı bularak bir çok avantaj elde etmiş olacaksınız.

\r\n\r\n

Tesisat İşleminizin Testi

\r\n\r\n

Tesisat Kolonların üzerindeki muslukları açın ve havasını boşaltın içine su dolduktan sonra en az on beş dakika bekleyin eğer bir sızıntı yoksa işlem başarıyla gerçekleşmiş demektir. Sizde ustamgeliyorda bu işlemlerinizin hepsini işin ustasına bırakın. Teklif almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

\r\n

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!