En Uygun 2018 Rock Tünel Makineleri Fiyatları

80

ORTALAMA FİYAT

50

EN DÜŞÜK FİYAT

150

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 60 TL - 120 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Rock Tünel Makineleri Fiyatları Hakkında

Tünel açmak için rock tünel makineleri kullanılarak kaya delme işlemleri kolay ve güvenli şekilde gerçekleştirilir.

Karayollarında ulaşımı sağlamak için tünel açmak gerekir. Metro gibi yeraltı ulaşımını sağlayan araçların yollarının yapımında da araç güzergahı için tünel kullanılır.

Bu tünellerin yapımı ise zor ve zahmetlidir. Çünkü tünel açılacak yerdeki kayaların ve kayaç oluşumlarının bir kısmının delinmesi ve buraya yol hattı döşenmesi gerekecektir.

İşte rock makinası bu tarz kaya delme zorunluluğu olan durumlar için ideal bir iş makinesi olmaktadır. Rock tünel makinesi kullanılarak kayalar tünel projesine uygun bir şekilde diğer kayaçlara zarar vermeden delinmekte ve tünel yolu inşaası planlanan şekilde gerçekleştirilmektedir.

İhtiyacınız Olan Makineyi Sitemize İletin, Teklifler Arasından Dilediğinizi Seçin

Ustamgeliyor sitesi sayesinde iş makinesi kiralamak ya da satın almak artık çok basit. Örneğin bir madencilik şirketi olarak maden tüneli mi açmanız gerekiyor? Bu tüneli açmak için şirketinizin elinde aradığınız özelliklere sahip rock makinesi mi yok? Hiç dert etmenize gerek yok.

Sitemize girerek müşteri olarak rock delici makine ihtiyacınızı sitemiz aracılığı ile iş makinesi kiralama şirketlerine anında iletmeniz mümkün. Ardından kiralama şirketleri ellerinde bu makine mevcut ise size geri dönüş yapıyor ve tekliflerini sunuyorlar.

Siz de bu teklifler arasından bir değerlendirme yaparak seçtiğiniz şirket ile görüşme imkanına sahip oluyorsunuz ve firmayla görüşüp anlaşarak delici makine ihtiyacınızı hızlıca karşılamış oluyorsunuz.

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!