En Uygun 2018 Müteahhitlik Hizmetleri Fiyatları

12.150

ORTALAMA FİYAT

175

EN DÜŞÜK FİYAT

78.000

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 3.991 TL - 34.078 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Müteahhitlik Hizmetleri Fiyatları Hakkında

Müteahhitlik hizmetleri veren kişiye yüklenecek sorumluluk önemlidir.Ustamgeliyor.com internet adresi bunun için hizmetinizdedir.

Müteahhitlik Nedir?

Başkası için yapı ve ticaretle ilgili bir işi yapmayı üstüne alan  yükleniciye müteahhit ismi verilmektedir. Ev yapmak için yönetici olarak bulunan kişi inşaat yapım danışmanlığı görevini üstlenmektedir. Müteahhit, bir mimar tarafından tasarlanan yapıyı gerçekleştirebilmek için işçi ve malzeme temin etmeyi, inşaat çalışmalarının tümünü veya bir kısmını yönetmeyi üzerine alan kişidir.

Müteahhitlerinin çoğu yalnız bir çeşit inşaat alanında ya da inşaatın sadece bir tek bölümünde uzmanlaşmışlardır. İnşaat danışmanlık hizmetlerinde müteahhit, üzerine aldığı inşaatı yapı sahibinin istediği malzemelerle yapmak ve söz verilen tarihte tamamlamak şartı ile işi yapmayı kabul eder. Sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Sektördeki Fiyat Listesi

Müteahhitlik danışmanlığı fiyat listesi ise inşaatın kat sayısına yapısına büyüklüğüne dairesine göre değişkenlik göstermektedir. Ortalama bir fiyat verecek olursak 6000 TL den başlıyor ve kat sayısı daire sayısına göre değişiklik gösteriyor. İnşaatın ana malzemesi olan betonun ve demirin kaliteli olmasına özen gösteren firmalar depreme dayanıklılık açısından kullandıkları malzemelere dikkat etmektedirler.

Artan nüfus ile birlikte doğru orantılı olarak artan evler yapısına mekânına bulunduğu yere göre farklı fiyat aralığı oluşturmaktadır. Yapı malzemesi aynı olan fakat bulunulan şehre göre değişiklik gösteren inşaatın ya da evin mekânın konumu fiyatın artması veya azalmasında önemli yere sahiptir. Herkesin bütçesine göre bir alıcı bulan bu inşaatlar güvenilirlik açısından oldukça önemli yere sahip. Ustamgeliyorda konusunda uzmanlaşmış kişilerden teklif alabilirsiniz.

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!