En Uygun 2018 Kapı Fiyatları

2.920

ORTALAMA FİYAT

240

EN DÜŞÜK FİYAT

17.000

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 1.250 TL - 9.330 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Kapı Fiyatları Hakkında

Kapı ile ilgili almak istediğiniz her türlü teklifi ustamgeliyor'da sizler de en doğru ve en düzgün şekilde alabilirsiniz.

Çelik Kapı Fiyatları

Çelik kapı fiyatları konusu ile ilgili olarak şunu söylemek gerekir ki, 400 TL civarında başlamak ile birlikte, sizler de çok daha yüksek ücretlerle farklı kilitleme sistemleriyle çelik kapı işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Özel rustik işçiliğin yanı sıra, bazı çelik kapıların üzerine laminant kaplama yapılmaktadır. Farklı şekillerde ve özellikler de kapılara sahip olabilirsiniz.

Amerikan Kapı Fiyatları

Daha çok iç kapı dizaynı olarak tercih edilen Amerikan kapı fiyatları ile ilgili olarak 200 TL'den başladığını bildirmek gerekir. Bunun haricinde, akerdeon dediğimiz özel bir sistem ile yapılan kapılar 400 TL civarında olmaktadır. Farklı çapta ve değişik dizaynda daha estetik kapılar ise, 500 TL civarında bulunabilmektedir.

Amerikan Kapı Modelleri

Amerikan kapı modelleri ile ilgili olarak bir çok çeşit ve düzende kapı olmaktadır. Hem renk çeşitliliği hem de kullanılan malzemelerin çeşitliliği bilinmelidir. Bunun haricinde, akerdeon tipte, açılır kapanır tipte olmasının yanı sıra, istemiş olduğunu duvar ve yer kaplama estetiğine uygun olarak model ve tip seçimleri de yapabilirsiniz.

Panel Kapı Fiyatları

Sizlere panel kapı fiyatları hakkında da bilgiler aktarmaya çalışacağız. Bu konuda sizler de yana açılır, laminant kaplı ya da farklı tipte modellere 150 TL'den başlayan farklı seçeneklerle ulaşabilirsiniz. Bunun için de en iyi fiyat tekliflerine ustamgeliyor'dan ulaşabilirsiniz. 

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!