En Uygun 2018 Hidrofor Tesisatı Fiyatları

2.846

ORTALAMA FİYAT

105

EN DÜŞÜK FİYAT

22.142

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 1.360 TL - 12.888 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Hidrofor Tesisatı Fiyatları Hakkında

Hidrofor nasıl çalışır? Havası nasıl alınır? Hidrofor seçimi nasıl olmalıdır? Bu sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım.

Hidroforun Çalışma Mantığı

Hidroforlar belli bir su haznesinden emdikleri suyu yüksek basınç sayesinde uzak noktalara ulaştırırlar ve belli bir basınç aralığında çalışırlar. Yanlarında bulunan genleşme tankı sayesinde hazırda basınçlı su bekletirler.

’Hidrofor basıncının nasıl ayarlanır?’’ sorusu oldukça önemli konudur. Basıncı düşük suyu, hava ile sıkıştırarak istenen yüksekliğe çıkartan ve otomatik çalışan silindirik depolu pompalama sistemlerine hidrofor denir.

Hidrofor havası nasıl alınır? Hidrofor hava yaparsa öncelikli olarak alt hava alma tapası sonra üsteki tapadan açılarak su çıkana kadar beklenir ve havası böylelikle havası alınmış olur.

Hidrofor Seçimi Nasıl Olmalı?

Hidrofor seçerken pek çok farklı konuya dikkat etmekte fayda vardır. Çok olan unsurlara dikkat etmek gerekir ve bu unsurların her biri ayrı ayrı verimi etkilediğinden dolayı işin uzmanına başvurulup yardım alınması en doğru karar olacaktır.

Hidrofor fiyatları hakkında ortalama oluşturmak gerekirse 70 TL ile 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Hidrofordan alacağınız verim büyüklük ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir ve bu da fiyatı etkilemektedir.

Hidrofor Temizleme Nasıl Olmalıdır?

Yılda en az bir defa yapılması gerekmektedir. Düzenli periyotlar halinde  temizleme işlemi yapılırsa bu sayede atıkların ve tortuların uzaklaştırılmış olur ve hidrofor tankı hava basıncı kontrol altında tutulabilir. ustamgeliyor ile sizde işin ehli olan ustalarımız ile tehlikeleri oradan kaldırabilirsiniz.

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!