En Uygun 2018 Demir Kapı Fiyatları

1.820

ORTALAMA FİYAT

550

EN DÜŞÜK FİYAT

7.350

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 575 TL - 4.390 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Demir Kapı Fiyatları Hakkında

Bütün yapım işlerinizin halledilebilmesi için ihtiyaç duyacağınız firmalar ve araçların yer aldığı sitemiz üzerinden ihtiyaç duyduğunuz her türlü konuda yardım alabilirsiniz.

Binaların inşaat aşamalarında gerekebilecek en önemli malzemelerden birisi olan ferforje demir kapı konutlar için olmazsa olmazlar arasındadır. Her şeyde önce binanızın her aşamasında tam anlamıyla güvenliğin sağlanması için gerekli olmakla birlikte yeni dönem de binaların genel tasarımlarına uygun özel ürünleri ile de sanat eseri misali inşa edilmektedir.

İç ve Dış Demir Kapı Fiyatları

Demir kapı fiyat konusu tamamen ölçülerinize ve isteklerinize bağlı olarak değişkenlik gösterir ayrıca kullanılan malzemeye göre de fiyatları yükselmektedir. Sitemiz bünyesinde olan firmalar arasında ölçü ve taleplerinize göre fiyat teklifi alabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ev demir kapı modelleri kullanım alanı olarak farklılık gösterirken dış kapı fiyatları 300 TL’den başlarken iç kapı modelleri ise marka ve malzemesine göre 600 ila 750 TL’den başlamaktadır.

Özel Tasarım Demir Kapı Nasıl Yapılır?

Standart ölçülerin yanı sıra özel ebatlara sahip binalarda da kişisel tasarım kapılar tercih edilir, sizin ve eviniz için en ideal modelleri ve ustaları web sitemiz içerisinde bulabilirsiniz. Gelelim demir kapı nasıl yapılır sorusuna, tam olarak kapı boşluğu ölçülerinize ve istediğiniz özelliğe göre profil ve sacların kesimi yapılarak öncelikle kapıların kör kasaları monte edilir ki kapının açma kapamasında sorun yaşanmasın.

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!