En Uygun 2018 Çilingir Hizmetleri Fiyatları

78

ORTALAMA FİYAT

11

EN DÜŞÜK FİYAT

105

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 50 TL - 85 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Çilingir Hizmetleri Fiyatları Hakkında

Sizler de gerekli olan her durumda çilingir hizmetleri ile ilgili olarak ustamgeliyor'dan her türlü teklifi alabilirsiniz.

Çilingir Fiyatları

Hepimizin zaman zaman da olsa ihtiyacı olduğu aşikar olan çilingir fiyatları ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmek isteriz. Gerek kapı anahtarını değiştirmek istediğimizde, gerekse kapı anahtarını unuttuğumuzda acil olarak hizmet veren çilingirlerin özellikle kapı anahtarı değiştirme konusunda hizmet bedeli 40 TL'den başlarken, kapının açılması konusundaki hizmetleri de 50 TL civarlarında olmaktadır.

Kapı Açma Fiyat

Diyelim ki kapıda kaldınız ve kapı açma fiyat konusunda tam bir bilgiye sahip değilsiniz. Sizlere şunu söyleyebiliriz ki, şu anda 50 TL civarında bu işlem çilingirlerle yapılmaktadır. Elbette kapınızın açıldıktan sonra kilidini değiştirtmek isterseniz bu başka bir tarifeye bağlanmaktadır.

Kasa Açma Fiyat Listesi

Sizlere her konuda bilgi verdiğimiz gibi, kasa açma fiyat listesi ile ilgili de şunu söylemek gerekir ki, 90 TL ile 400 TL arasında değişiklik göstermektedir. Her türlü işlem ile ilgili olarak şunu belirtmek gerekiyor ki, sizler de bir kasanın açılmasını istiyorsanız, çelik kasanın farklı düzenekleri olduğunu ve bunların açılırken, farklı sistemler dahilinde açıldığını bilmelisiniz.

Çelik Kapı Kilit Açma

Çelik kapı kilit açma konusunda da her zaman doğru ve düzenli bir çalışma yapılması gerekmektedir. Çünkü, bu kilitlerin çalışma prensibi ve tuzak sistemi daha farklı olabilmektedir. Bununla ilgili olarak verilen fiyatlar da 70 TL ile 280 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Asıl iş ustamgeliyor'dan işin ustalarından alacağınız fiyat teklifleridir. 

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!