En Uygun 2018 Cam ve Ayna İmalatı Fiyatları

1.379

ORTALAMA FİYAT

200

EN DÜŞÜK FİYAT

4.100

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 439 TL - 2.189 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Cam ve Ayna İmalatı Fiyatları Hakkında

Sizler de ustamgeliyor'da cam ve ayna imalatı ile ilgili istediğiniz her türlü teklife ulaşabilirsiniz.

Camlı Kapı Modelleri

Camlı kapı modelleri son zamanlarda daha klas görüntüsü ve estetik yapısıyla dikkat çekiyor. Elbette bu kapılar kolay kırılır cinsten yapılmıyor. Yani 6 mm. lik bir kapı takılmıyor. Sağlam 2 santimetreye kadar kalın kapılar takılarak gerekli önlemler de alınmış oluyor. Sizlerin isteği doğrultusunda bu kapılar isterseniz iç dış işlem de yapabiliyor.

Cam Pencere Tadilatı

Cam pencere tadilatı konusunda da şunu söylemek gerekiyor ki, her türün kendine göre tadilatı gerekmektedir. İçerisindeki camlarla ilgili elbette cam konusunda yardım alınacaktır. Ancak, tadilatı yapılacak mekanizma ise, etrafında bulunan alüminyum, çelik ve ya PVC gibi malzemelerin kendilerine göre gerekli tadilat işlemleri yapılmalıdır.

Cam Pencere Metrekare Fiyatları

Komple cam olması durumunda metrekare fiyatları farklılık gösterirken cam pencere metrekare fiyatları daha farklılık göstermektedir. Biz örnek olarak komple cam alırsak, metrekaresi 150 TL gibi ücretler civarından başlangıç göstermektedir. Ama PVC olması durumunda fiyat daha farklılık göstermektedir. Sizler de ustamgeliyor'dan gerekli tüm fiyatlara daha net olarak ulaşabilirsiniz.

Çift Cam Pencere Fiyatı

Çift cam pencere fiyatı konusunda da sizlere 150 TL civarından başladığını söylememiz gerekir. Diyelim ki, çerçeveler PVC oldu ve bunun içerisinde çift cam pencere yaptırmaya kalktınız. Yerine ve kalitesine göre değişir elbette ancak, bizlerin almış olduğu en taban fiyat 150 TL civarındadır. Bunların haricinde de fiyatlar alabilirsiniz.

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!