En Uygun 2018 Banyo Tadilatı Fiyatları

5.626

ORTALAMA FİYAT

350

EN DÜŞÜK FİYAT

40.000

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 3.573 TL -12.823 TL arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Banyo Tadilatı Fiyatları Hakkında

Banyolarda en çok karşılaşılan problem olan su kaçağı konusunda kırmadan su kaçağı bulmak çok önemlidir.

Kırmadan Banyo Tadilatı

Banyolar evin en çok kullanılan odalarıdır. Öyle ki en ufak bir arıza durumda da ev halkını en çok etkileyen yerdir. Çünkü gerek el ve yüz yıkamada gerek duş almada gerek de tuvalet ihtiyacının giderilmesinde evde kullanılacak tek yer banyolardır. Hatta çoğu zaman makyaj yapımı ve hazırlanma aşamaları da burada yapılmaktadır.

Çok kullanılmasından ya da yapılırken iyi yapılmaması nedeniyle de banyolarda hasarlar oluşmaktadır. Bunlardan en çok karşılaşılanı da su kaçaklarıdır. Banyo su kaçağı tamirinde ev sahibinin en korktuğu şey ise duvarların kırılarak tamir edilmesidir. Çünkü bu şekilde yapılan tamirlerde hem fayanslar zarar görmekte hem de ekstra masraf çıkmaktadır. Oluşacak görüntü kirliliği de cabası. Kırmadan su kaçağı tespiti bu yüzden oldukça önemlidir. Çünkü su kaçağını tamir ettirirken bir yandan da fayans masrafı çıkmayacak üstelik görüntü bütünlüğü de bozulmayacaktır.

Kırmadan su kaçağı tamiri ise her ustanın yapacağı bir tamir çeşidi değildir. Bu ustayı bulmak da sanılanın aksine oldukça zordur. Ustamgeliyor.com da ise kısa sürede dolduracağınız bir istek formu sayesinde tam da istediğiniz özelliklerde ustayı bulabilirsiniz. Sıhhi tesisat ustası arayanların güvenebileceği bir uygulama olan Ustamgeliyor, en iyi ustaları da bünyesinde barındırmaktadır.

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!