En Uygun 2018 Arazi Tesviyesi Fiyatları

4.319

ORTALAMA FİYAT

155

EN DÜŞÜK FİYAT

40.000

EN YÜKSEK FİYAT

Ücretsiz Teklif Al

Genel olarak bu iş için 2.110 TL - 17.160 L arası harcama yapılmaktadır. Fiyat bilgileri ustamgeliyor.com güncel veritabanından alınmıştır.

Ustamgeliyor'da Arazi Tesviyesi Fiyatları Hakkında

Ustamgeliyor aracılığı ile en iyi arazi tesviyesi işlerini yapan firmalara ulaşma şansını yakalayın ve teklif alın.

Tesviye demek düzenlemek, düz hale getirmek demektir. Dolayısıyla arazi tesviyesi de arazilerinizi düzenlemek anlamına gelmektedir. Bu işlem kazma, kürek gibi ilkel aletler ile günler, haftalar hatta aylar sürebilir. Fakat iş makinaları aracılığı ile dakikalar ile sonuçlandırılmaktadır. Arazi tesviyesi işleri yapan firmalar size en güzel hizmeti sunmakta, ustamgeliyor adresi de bu firmaları sizlerle buluşturmaktadır.

Arazi Tesviye Fiyatları

Arazi tesviyesi işleri yaptırmak isteyen vatandaşlar için önemli bir hususta bu konuda belirlenen fiyatlardır. Öncelikle bilinmelidir ki arazi tesviyesi fiyatları arazinin dönümüne, yani büyüklüğüne göre belirlenir. Birim fiyatı 2 TL civarında seyretmektedir. Bir birim ise metreküp alan kadardır. Yani sanıldığı kadar pahalı bir işlem değildir. Hele ki aylar süren işi dakikalar içerisinde halletmesini göz önünde bulundurursak gayet makul bir fiyat olduğunu gözlemleyebiliriz.

Arazi Tesviyesi Nasıl Yapılır?

Arazi tesviyesi nasıl yapılır sorusu akılları karıştırmaktadır. En basit ifade ile bunu açıklayacak olursak arazi tesviyesi; en az kazı ve dolgu ile araziyi düzeltmek demektir. Tesviye yaparken toprak türü ve ne kadar dolgu ve kazı yapılacağı önceden belirlenmelidir.

Arazi tesviye şirketleri bu işi profesyonel bir şekilde yaparak çok kısa sürede almak istediğiniz bu hizmeti size sunarlar. Sizde arazi tesviye firmalarına ulaşmak istiyorsanız hemen ustamgeliyor a başvurun. 

Benzer Fiyat Aramaları

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!