En Uygun Mersin Duvar ve Tavan Fiyatları

En Popüler Ustalarımız

Ustalarımız işine uygun teklifler vermek için 7/24 hizmetinde!

Aradığın usta seni bulsun!

Ustamgeliyor'da Mersin Duvar ve Tavan Fiyatları Hakkında

Salon Duvarında Renk Seçimi

Evin en önemli odalarından olan salonun dekorasyonunda tamamlayıcılar oldukça önemlidir. Bu tamamlayıcılar bazen orta sehpa, bazen bir tablo, bazen de duvar boyasında seçilen renktir. Salon dekorasyonu yapılırken uygulandığı tarz renk seçiminin de belirleyicisidir. Peki, salon duvarları boyanırken renk seçimi nasıl yapılır?

Mersin duvarcı ustası aranıyor diye ilan verme Ustamgeliyor.com’a gel oluştur talebini ve bul kolayca ustanı.

Salon için duvar rengi seçimi yaparken salonda tercih edilen tarz etkili olmalıdır ve bu etkinin havası yoğun bir şekilde hissedilmelidir. Avangard ve klasik tarzda döşenen bir salon dekorasyonunda duvar mümkün olduğu kadar açık tonlarda boyanmalıdır. Hemen her avangard ya da klasik tarzı tamamlayacak olan duvar rengi ise açıl bej ve krem tonlarıdır. Bu renkler hem mekanı ferah gösterir hem de istenilen tarzı yansıtacak olan koltuk ve mobilya seçimini de destekleyecektir. Her renkteki mobilya ve koltuk ile uyum gösteren bilen bu renklerin seçilmesi uzun yıllarca kullanılmasına olanak tanıyacaktır.

Mersin duvar ve tavan tadilat işlerini Ustamgeliyor.com’da halledebilirsin.

Modern bir tarzda döşenen salonlarda duvar rengi seçeneği oldukça fazladır. Dekorasyonda ağırlıkta olan renk göze çarpan ve canlı renkler ise duvar renginde daha sade ve ikinci planda kalacak olan renkler tercih edilmelidir. Böylelikle doğru bir şekilde şekil-zemin ilişkisi kurulabilir. Bununla beraber modern çizginin yakalanabilmesi adına soft ve doğal renkler tercih edildiyse duvarlarda isteğe bağlı olarak çok fazla ön plana çıkarak rahatsız etmeyecek şekilde canlı renkler tercih edilebilir.

En tecrübeli Mersin duvar ustası ile çalışmak için Ustamgeliyor.com’a üye ol.

Salonlarda çok sık tercih edile vintage tarz son derece sade ve gösterişsiz çizgileri taşımaktadır. Bunu destekleyecek duvar renklerinin seçilmesi ise son derece önemlidir. Bu tarzı destekleyen yaygın tonlar ise pudra pembe, beyaz ve krem gibi soft renklerdir. Eğer vintage tarza göre döşenmiş olan salon yeteri kadar büyük değilse tüm duvarlar değil tek bir duvar pudra ile boyanabilir. Böylelikle mekanın karanlık görüntüsü dağılır.

Mersin duvar ve tavan işleri konusunda en tecrübeli ustalar Ustamgeliyor.com’da.