Aradığın Usta Ayağına Gelsin - UstamGeliyor Blog

Özel şoför arayanlar ve özel şoför olmak isteyenler buraya

Özel şoför, günümüzde oldukça sık ihtiyaç duyulan bir gereksinim haline gelmiştir.

Özel şoför günümüzde oldukça sık ihtiyaç duyulan bir gereksinim haline gelmiştir. Bu durum birçok kişinin bu alandan para kazanmasına olanak sağlamış ve hatta bitmeyecek bir meslek haline gelmesine neden olmuştur.

servis şoförü.jpg

Özellikle büyük şehirlerde, bitip tükenmeyen trafik çilesiyle hayatlarını geçiren şoförler yaptıkları işin ve gittikleri yolun uzunluğuna göre de para kazanmaktadırlar. Kimi zaman ek iş, kimi zamanda tam zamanlı olarak yapılan özel şoförlük iyi bir pratiğe ihtiyaç duyan, kurallara harfiyen uyan kişilerin yapması gereken bir meslektir.

şoför arıyorum ustamgeliyor.jpg

Şoför arayanlar; gazete ve internetlerde verilen şoför ilanları aracılığıyla bulmuş oldukları şoförleri denenmek amacıyla araba sürülmesi ve daha önceki deneyimlerini sorarak test edebilmektedirler. Özel şoför olmak isteyenlerin öncelikle yapmaları gerekenin hangi alanda, nasıl çalışmak istediklerini belirlemeleri olacaktır. Örneğin; makam şoförü olmak istiyorsanız belli başlı kriterlere de uymanız gerekmektedir.

şoför arıyorum.jpg


Makam şoförü olmak için kriterler:

-En az B tipi ehliyetinizin olması,

-Şoförlük yapacağınız şehrin yollarını iyi derecede biliyor olmanız,

-Trafik kurallarını son derecede iyi bilen ve uyan bir şoför olmanız,

-Diksiyon ve görünüşünüzün iyi olması.

özel şoför arıyorum.jpg

Bütün bu kurallara uyuyor olmanız mekan şoförlüğü için uygun bir aday olduğunuzun göstergesidir. İyi bir firma ile çalışırsanız da iyi bir ücret alacağınızı unutmamalısınız. Özel şoför arayanlar özelliklede büyük holdingler veya firmalar özel şoför alımında, şoförün daha önce böyle bir işte çalışmış olmasını ve referans vermesini şart koşabiliyor.

özel şoför maaşları.jpg

Servis şoförü arayanlar servisin ne servisi olduğunu, ne amaçla iş yapıldığını belirtmesi üzerine kriterlerinizin uyup uymadığını kontrol ederek başvurabileceğiniz bir diğer şoförlük dalıdır.

özel şoför.jpg

Özel şoför olarak ek zamanlı çalışmak istiyorsanız da internet sitelerinden günü birlik şoför ilanlarını kontrol edebilir, saat ve mekan olarak uygun olanları ile görüşerek anlaşabilirsiniz. Yalnızca başkasının arabasını sürerek değil de kendi aracınızı da kullanarak özel şoförlük yapma imkanına sahip olmanız bu alanda çok daha iş yapabilme olanağı tanımaktadır.

şoför arayanlar.jpg

Şoförlüğü ek iş olarak değil de meslek olarak yapanların arasında en yüksek oranda para kazananlar ise, uzun yol tır şoförleri olarak bilinmektedir. Şehirler arası veya ülkeler arası çalışan bu şoförlük dalında çıkılan yolun 3 gün 5 gün hatta aylarca sürme ihtimali olması şoförün alacağı paranın miktarını haliyle arttırmaktadır.

Özel şoför için ihtiyacınız olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor.com’da.

Yorum yaz

Usta mı arıyorsun?

Ustamgeliyor.com ustalarla müşterileri birleştiren bir hizmet platformudur.Eğer bir ustaya ihtiyacın var ise-kısaca ihtiyacını belirt -gelen 7 teklifi karşılaştır-sana en uygun ustayı seç .

Talep oluşturmak için hemen logoya tıkla:

Kategoriler

En Popüler