Aradığın Usta Ayağına Gelsin - UstamGeliyor Blog

Ofis bölme sistemleri hakkında bilmeniz gerekenler

Birçok çeşidi olan ofis bölme sistemleri, çeşitliliğiyle göz kamaştırarak ofislerinize ferah ve güncel bir hava katacaktır.

Ofis bölme sistemlerini genellikle ofislerde, bankalarda ve geniş mekânlarda görmemiz mümkündür. Ofis bölme sistemindeki amaç, bu bölgelerdeki ses yalıtımını sağlamak ve şık bir hava katmaktır. Birçok çeşidi olan ofis bölme sistemleri, çeşitliliğiyle göz kamaştırarak ofislerinize ferah ve güncel bir hava katacaktır. Çalışanların daha verimli ve daha iyi hizmet verme sebebiyle oluşturulmaktadır.

ofis bölme.jpg

En belirgin çeşitleri cam bölme sistemleridir. Adından da belli olduğu gibi, cam perdeler şeklinde oluşmaktadır. Eğer ofisinizin dekorasyonundan sıkılmış ve yenilik arayışına girdiyseniz, ilk önce ofisinize en uygun bölme çeşidini araştırmanız gerekmektedir.

ofis bölme modeli ustamgeliyor.jpg

Eğer ofisiniz geniş ve ferah bir ofis iste isterseniz cam bölme sistemleri isterseniz de alçıpan bölme duvar tarzını kullanabilirsiniz. Cam bölme sistemlerinin yaygın özelliklerinden birisi ses yalıtımlarıdır.

ofis bölme fiyatı ustamgeliyor.jpg

Cam bölme sistemleri, ofis veya iş yerinize aydınlık ve estetik bir görüntü katacaktır. Cam bölmelerin saydam oluşundan kaynaklı olarak da, içerisinde bulunan odacıkların fazlasıyla düzenli olması gerekmektedir. Aksi takdirde hoş bir görüntü sağlamayacaktır.

ofis bölme ustamgeliyor.jpg

Kullandığınız ofis masası ve diğer eşyaların sürekli bir düzen içerisinde olması gerektiğini unutmayınız. Cam bölme sistemleri tamamen özel yapım olarak yapılmaktadır. Her ofisin, her şirketin kendine özel ölçüleri olduğundan, duvarları ve camları da özel şekilde hazırlanmaktadır. Çalışanların kendilerine ait çalışma ortamları olsun istiyorsanız, cam bölme sistemleri tam da sizlerin isteğini karşılayacaktır.

ofis bölme fiyatları ustamgeliyor.jpg

Bir diğer bölme sistemi ise modüler ofis bölme sistemleridir. Belirlenmiş ölçüler üzerinden özel üretilen parçalarla oluşturulan tasarım ve modeller modüler sistemler olarak boy göstermektedir. Özellikle çağrı merkezleri veya ofis yerleşimi çok olan alanlarda kullanılmaktadır.

ofis bölme fiyatları.jpg

Bölme sistemi ile birlikte odanız ikiye bölünecektir ve bu sayede oda oda ofis konforu, ısı ve ses yalıtımı ve düzenli bir çalışma ortamı sağlanacaktır. Eğer ses ve ısı yalıtımını artırmak istiyorsanız, modüler bölme duvarlarının içerisine yalıtım malzemeleri koydurabilir ve istediğinizi yalıtımı elde edebilirsiniz.

ofis bölme modelleri.jpg

Bir başka ofis bölme sistemi ise hareketli bölme duvar sistemleridir. Bu tarz sistemleri, isterseniz ahşap isterseniz de cam şeklinde kullanmanız mümkündür. Özel bir duvar sistemi olduğundan, alçıpan ve benzeri duvarların rakibi haline gelmiştir.

ofis bölme sistemleri ustamgeliyor.jpg

En önemli özelliklerinden birisi ise, fazlasıyla hijyenik olmalarıdır. Hiçbir leke ve pas belli etmeyecek ve sizlere şık bir görünüm sunacaktır. Çalışanlarınıza daha konforlu ve ferah bir alanda iş imkânı sunmak isterseniz, birçok bölme sisteminden yararlanabilirsiniz. Sizin için önemi olması gereken, çalışanlarınızın nasıl ortamlarda verimli olacağını istişare ederek, onlara, onların isteklerine uygun çalışma alanları sunmak olacaktır.

Yorum yaz

Usta mı arıyorsun?

Ustamgeliyor.com ustalarla müşterileri birleştiren bir hizmet platformudur.Eğer bir ustaya ihtiyacın var ise-kısaca ihtiyacını belirt -gelen 7 teklifi karşılaştır-sana en uygun ustayı seç .

Talep oluşturmak için hemen logoya tıkla:

Kategoriler

En Popüler