Aradığın Usta Ayağına Gelsin - UstamGeliyor Blog

Catering şirketi nedir?

Sözlük anlamı olarak catering “yiyecek içecek sağlama, ikram servisi yapma” anlamını gelmektedir.

Sözlük anlamı olarak catering “yiyecek içecek sağlama, ikram servisi yapma” anlamını gelmektedir. Yani diğer bir deyişle Catering yemek şirketi anlamını taşır.

catering firmaları ustamgeliyor.jpg

Düğün, nişan, kına, sünnet, iftar yemekleri, özel toplantı yemekleri gibi tüm organizasyonlarda yemek veren bu şirketler son dönemlerde oldukça popüler hale gelmiştir.

catering şirketleri ustamgeliyor.jpg

Catering şirketleri, yemek konusunda uzmanlaşmış, toplu yemek üretimi yapan firmalardır. Yemek şirketleri üretim sektöründe yer aldığı gibi aynı zamanda hizmet sektöründe de yer almaktadır.

catering fiyatları ustamgeliyor.jpg

Toplu yemeğinizi yaptırdığınız bu firmalar talebiniz doğrultısında davetlilerinize yapmış oldukları yemekleri ikram da etmektedirler.

catering ustamgeliyor.jpg

Büyük kolaylık sağlayan bu yemek şirketleri ABD gibi batı ülkelerinde daha aktiftir. Türkiye’deki son dönemde yoğun talep üzerine çoğalan Catering şirketleri özenli ve hijjenik çalışmalarıyla da oldukça dikkat çekmektedirler.

catering firması ustamgeliyor.jpg

Aynı zamanda bilinmelidir ki, catering firmaları, bünyelerinde bir gıda mühendisi bulundurmak zorunda olan, özel hazır yemek hizmeti veren şirketler olarak da tanımlanabilir. Diğer yandan da catering hizmeti, halk dilinde sıkça kullanılan şekliyle sadece bir tabldot hizmeti değildir, çünkü bu iş çok ciddi, büyük ve organizasyon gerektiren bir iştir.

Catering firmaları için ihtiyacınız olan en iyi uzmanlar Ustamgeliyor‘da.

Yorum yaz

Usta mı arıyorsun?

Ustamgeliyor.com ustalarla müşterileri birleştiren bir hizmet platformudur.Eğer bir ustaya ihtiyacın var ise-kısaca ihtiyacını belirt -gelen 7 teklifi karşılaştır-sana en uygun ustayı seç .

Talep oluşturmak için hemen logoya tıkla:

Kategoriler

En Popüler